Iluze odhalující osobnost

Optické iluze nutí náš mozek pracovat na plné obrátky. Na základě toho se pak sami o sobě můžeme dozvědět víc, než by nás napadlo. Příkladem je i naše optická iluze. 

Pokud se na několik vteřin soustředěně zadíváte na náš obrázek, máte jedinečnou možnost zjistit, kdo jste. Jaké jsou vlastnosti, které ve váš třímají a které vás charakterizují. Nevěříte? Pak není nic jednoduššího, než si to vyzkoušet. 

Na obrázku na první pohled vidíte mozek. Ten však není jediným motivem, který zde můžete spatřit. Vidíte snad ještě něco? 

To, co je ale skutečně důležité je, čeho si na obrázku všimnete jako první. Právě to následně prozradí, zdali máte sklony věřit lidem kolem sebe, nebo je spíše podezíráte. Jak myslíte, že dopadnete? 

Na první pohled viditelný mozek je však tvořený rukama lidí. Ty jsou zabalené do sebe tak, že tvoří dva různé symboly. 

Mozek nebo ruce?

A právě symbol, kterého si vaše oči všimnou jako první, o vás skutečně mnohé napoví. Čeho jste si všimli? 

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Pokud jste jako první zaznamenali mozek, jste ten typ člověka, který druhé víceméně podezírá. Za každé okolnosti jste velcí realisté, pro které je rozhodující logika. Bez ní pro vás vše postrádá smysl. 

Zároveň plně věříte intuici a pokud z něčeho nebo někoho nemáte dobrý pocit, pak se podle toho také zařídíte. Poznáte, když někdo jde tzv. proti vám a lháře odhalíte na první dobrou. 

Když vás někdo pomlouvá, tak ho necháte a jen v tichosti sledujete jeho chování. Není pro vás důležité přesvědčovat ostatní, že nemají pravdu. 

Pokud jste si jako první všimli rukou, jste příliš důvěřiví. Každého vidíte v tom nejlepším možném světle a sklenice vody je pro vás vždy na půl plná. Jste velcí snílci a na svět často nahlížíte s růžovými brýlemi na očích.

Pokud vás někdo zklame nebo vám ublíží, vždy od vás dostane druhou šanci. Věříte, že se lidé ze svých chyb jsou schopní poučit. Jedinou výjimku pak tvoří vaši nejbližší, ty hájíte v jakékoli situaci a nenecháte nikoho, aby na ně sáhl. 

Tak co, jaký typ osobnosti jste vy? 

www.thesun.co.uk, nypost.com, www.thescottishsun.co.uk