Odkryjte svou osobnost

Optické iluze nutí naše oči, aby detailně sledovali vše, co je na obrázku zachycené. To, co vidíme, náš mozek následně zpracuje tak, jak je mu vlastní. Ne vždy však vidíme vše, co máme nebo co je na obrázku skutečně vyobrazené. 

Optické iluze jdou ale mnohem dál. Nejde jen o věci, které vidíme. Cílem optických iluzí je odkrýt, kdo skutečně jsme, jaké jsou naše hlavní osobnostní rysy, nebo proč se někdy cítíme osamělí. 

Proto je velmi důležité věnovat každému optickému klamu alespoň 30 vteřin. Zaměřit se na každou maličkost. Mnohé iluze mají v sobě schované další a další obrázky. Právě ty o našem charakteru vypovídají nejvíce. 

Cílem je všimnout si všeho, čeho můžeme. Nevynechat jediný detail. A samozřejmě zůstat trpěliví, pokud se nám to nedaří hned. 

Cítíte se osamělí?

Pokud se tedy na několik soustředěných vteřin zaměříte na náš obrázek, máte konečně možnost zjistit, jaké osobnostní rysy ve vás třímají. Ověřit si, že důvodem vašich pocitů osamělosti není vnější okolnost, nýbrž to, co nosíte v sobě.

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Hlavním kritériem, který určí, jak je to s vaším charakterem, je fakt, čeho si na obrázku všimnete jako první. V našem případě to může být buď velryba, nebo surfař. 

To, čeho si vaše oči všimnou jako první, pak určí, jaký vztah zaujímáte v lásce a vztazích obecně. Zdali jste člověk, který nemá rád osamělost a proto skáče ze vztahu do vztahu nebo jste naopak člověk, který samotu vyhledává a být sám pro něj rozhodně není vadou na kráse. 

Jsou lidé, kteří se ale osamělí mohou cítit i za předpokladu, že se právě ve vztahu nacházejí. Odborníci varují, že právě takové vztahy nemají velkou šanci na úspěch. Takoví lidé mají o svého partnera větší strach, než je zdravé a tím mu mohou brát pocit svobody. Nebo se naopak sami bojí do vztahu investovat, protože je pouhá představa partnerství svazuje. Jak jste na tom vy?

Pokud jste jako první na obrázku zaznamenali surfaře, cítíte se osaměle i za předpokladu, že vztah máte. Bojíte se, že vás partnerství bude svazovat. Vztah vás děsí a tak někdy utečete dřív, než se láska stačí plně rozvinout.

Pokud ale jako první vidíte velrybu, jste typ člověka, který je rád sám a samota jako taková mu nevadí. Často se můžete cítit osamělí, protože je pro vás důležité neslevovat ze svých plánů. Jste sami pro sebe číslem 1, a to ve společenství dvou může občas představovat problém. 

Zdroje: www.nationalworld.com, www.dailystar.co.uk, www.news18.com