Touha lásky

Lidské potřeby jsou svým způsobem vrozené. Mohou se však měnit s časem a získanými zkušenostmi. Kromě základních fyzických potřeb, jako je jídlo a spánek, má každý človek také emocionální potřeby, které ovlivňují nejen štěstí, ale i celkovou pohodu.

Naše pojetí lásky je bezvýhradně spojené s hledáním dlouhodobého a smysluplného romantického vztahu. Pokud se nám povede takový vztah najít, naše touha po lásce bude naplněná. 

Díky lásce rosteme, učíme se a také sdílíme ty nejlepší a někdy i nejhorší aspekty naší osobnosti.

Láska znamená fyzické i psychické zdraví. V okamžiku, kdy se zamilujeme, probíhají v našem těle pozitivní chemické reakce.

Právě ty výrazným způsobem zlepšují naši náladu a přináší pocit dokonalého štěstí. Hledání toho, co od lásky skutečně chceme, co od ní jako takové očekáváme, však může být komplikovanou záležitostí. 

Co potřebujeme?

Někdy není snadné rozpoznat své vlastní "emocionální" potřeby. Abychom je poznali, máme tu psychologické testy osobnosti. Právě ty mohou identifikaci otázek týkajících se vztahů usnadnit.

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Stačí se zadívat po dobu 1 minuty na náš obrázek a vybrat motiv, který s vámi nejvíce rezonuje. Víte, který to bude? 

Pokud jako první vidíte tvář muže, pravděpodobně se snažíte získat uznání od ostatních. Máte schopnost číst lidi a upoutat jejich pozornost. Vaším problémem je ale dát najevo své emoce. Zkuste se uvolnit, pak to půjde. 

Pokud jste jako první spatřili muže v kabátě, potřebujete od partnera naprosté přijetí. Jen tak se budete cítit šťastní a spokojení. 

Pokud vidíte dítě, může to znamenat, že se někdy cítíte bezmocní. Hledáte partnera, který vám poskytne péči a podporu.

Pokud vaši pozornost zaujal čaroděj, jste typ člověka, pro kterého je důležitá vášeň. Od partnera pak očekáváte spojení na duchovní úrovni. Je pro vás důležité mít shodné vnímání i pohled na svět. 

Psychologické testy osobnosti jsou skvělým způsobem, jak účinně identifikovat naše nejhlubší  potřeby a najít přesně takový vztah, který uspokojí všechny naše potřeby i tajné vášně.

www.jagranjosh.com, www.yourtango.com, www.infobae.com