Síla optických iluzí

Lidé často nevědí, jaké aspekty je na partnerovi přitahují. Jsou možná záhadou i pro ně samotné. Nyní však máme způsob, jak tuto záhadu vyřešit a získat pohled do nitra své duše. Prostřednictvím optického testu!

Náš test osobnosti je speciálně vytvořený tak, aby pomohl rozpoznat osobnostní rysy, které tajně přitahují vaši pozornost. Není na něm nic složitého. Stačí se pouze soustředěně podívat na náš obrázek a vybrat motiv, který spatříte jako první. Výsledky vás možná ohromí.

Pokud váš pohled jako první upoutala žena na skále, je vaší preferencí poněkud zvláštní vlastnost: ješitnost. Máte slabost pro jedince s dostatečným sebevědomím, kteří nemají problém se pochválit. Z nich vám srdce doslova plesá. Měli byste však rozlišovat mezi zdravým sebevědomím a nezdravou ješitností.

V případě, že jste jako první spatřili plachetnici, na partnerovi vás přitahuje vzpurnost. Obdivujete jedince, kteří se nebojí žít tzv. na hraně, nejsou zatížení povinnostmi a hledají dobrodružství na každém kroku. Jejich odvaha je pro vás magnetem. Zde je nutné si uvědomit, že život není jen zábava a dobrodružství, bez plnění každodenních povinností se daleko nedostanete.

Mužská tvář nebo lodě? 

Pokud vás na obrázku zaujala mužská tvář, je vaší skrytou preferencí klid. Jako hluboce emocionální člověk si ceníte partnerovy schopnosti korigovat zbytečné emoce. I zde je nutná rovnováha. Jako emotivní člověk si dejte pozor na člověka, který své pocity bude potlačovat, v takovém případě by to nefungovalo.

Pro více informací se podívejte na toto video: 

Zdroj: Youtube

A konečně, pokud vaše zaujaly vzdálené lodě, tím nejpřitažlivějším aspektem vztahů je pro vás ohnivý temperament. Vůbec vám nevadí italská domácnost. Cítíte se v ní jako ryba ve vodě. Otevřenost ve vyjadřování emocí se vám jeví jako svůdná. 

Pozor si dejte na partnery, které za emoční otevřenost schovávají přílišnou agresi a emoční nevyrovnanost. Ty do zdravého soužití rozhodně nepatří. 

Ačkoli nás optické iluze plně nedefinují, jsou způsobem, jak lépe porozumět vlastním preferencím a snáze se orientovat v lásce a vztazích. Tím se optické klamy stávají ojedinělým nástrojem na cestě vlastního sebepoznání.

Zdroje: www.yourtango.com, www.indiatimes.com, www.timesnownews.com