Sebereflexe jako základ

Zjistit, kým skutečně jsme, je účinnou cestou, jak se zlepšit. Nemusíte však vyhazovat tisíce za psychoterapeutická sezení nebo jezdit na víkendové pobyty. Existuje snazší způsob, vedoucí ke správné odpovědi. Postačí vám náš test.

Není na něm nic složitého. Jednoduše se zadívejte na náš obrázek a vyberte první věci, kterou uvidíte. Následná interpretace této hádanky odhalí vaše největší přednosti a slabiny. Je to naprosto přesné!

Co vidíte? 

Pokud jste jako první spatřili obličej muže, jste člověk, který si v jakékoli životní situaci zachová klid a potřebný nadhled. Dalo by se říct, že nepřízeň osudu zvládáte s grácií. To je důvod, proč se na vás vaši přátelé často obracejí. Jste jim spolehlivou oporou.

Pro více informací se podívejte na toto video: 

Zdroj: Youtube

Vaší slabinou je nedostatek emocí. Brání vám to v navazování hlubších vztahů a skutečných přátelství. Je nezbytné najít rovnováhu.

Pokud jste jako první spatřili stůl, umíte dokonale naslouchat druhým. Lidé se vám snadno otevřou a nachází ve vás potřebnou podporu. Vaší slabinou je nedostatek odvahy jednat. Umíte poradit a  naslouchat druhým, sami však máte problém se rozhodnout, jaká cesta je pro vás ta správná. 

Je potřeba naučit se věřit svým instinktům a podnikat správné kroky vedoucí k osobního růstu.

V případě, že jste jako první uviděli ženu, která si čte v křesle, jste nadmíru inteligentní jedinec. Disponujete neukojitelnou touhou po učení, zejména v oblastech, které vzbuzují váš zájem. Vaším snem je stát se tím nejlepším znalcem.

Neměli byste ale zapomínat, že život není pouze o tom, co nás zajímá. Je také o vztazích a dalších závazcích, které je potřeba plnit. Zkuste najít rovnováhu a věnujte pozornost všem aspektům svého života.

Pokud jste jako první spatřili židli, máte jedinečný pohled na život. Umíte si poradit s jakýmkoli problémem. Nikdy neztrácíte smysl pro humor. Víte, že je to nejlepší cesta, jak odlehčit jakémukoli stresu. 

Vaše největší slabinou je nedostatek soustředěnosti. Máte skvělé nápady, do všeho se vrháte takřka po hlavě, váš zájem však vydrží jen krátce. Musíte pracovat na své vytrvalosti, je totiž klíčem vašeho osobního i profesního úspěchu. 

Zdroje: www.timesnownews.com, www.yourtango.com, timesofindia.indiatimes.com