Podstata osobnosti

Psychologické testy jsou skvělým způsobem, jak naplno zapojit mozek a zabavit se ve chvílích, kdy se nudíme. Příkladem je i náš obrázek. 

Ornament, který s vámi nejvíce rezonuje, totiž odhalí přesnou podstatu vaší osobnosti. Nevěříte? Pak není nic snazšího, než si to teď hned hezky vyzkoušet. 

Možná budete překvapení, jak moc to sedí. Stačí se po dobu 1 minuty zadívat na náš obrázek a nechat své podvědomí vybrat přesně ten ornament, který se vám nejvíce líbí. 

Kdo jste?

Pokud jste zvolili ornament č. 1, jste člověkem, který se vyhýbá těžkostem a komplikacím. Vynikáte analytickým myšlením a rád trávíte čas o samotě. Potřebujete přece čas na všechny své záliby. 

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Ornament č. 2 o vás vypovídá, že jste hloubavý člověk se sklony přemýšlet možná až příliš. Na lidech vám imponuje především jejich povaha, krásou vás nikdo ohromit nedokáže. 

Pokud jste zvolili ornament č. 3, pak vězte, že jste přesně ten typ člověka, který je odvážný, otevřený a velmi přímočarý. Pro pravdu nechodíte daleko a nemáte problém ji každému sdělit. Rozhodně však nepatříte mezi lidi, kterým by to samé vadilo na oplátku. 

Ornament č. 4 poukazuje na člověka, který rád hloubá nad teorií velkého třesku. Víte, že vše, co je očím viditelné, má další vrstvy, které zjistíme až časem. Proto nespěcháte, všechno má přece svůj čas. 

Pokud jste zvolili ornament č. 5, jste člověk, který každou situaci řeší racionálně a s přehledem. Jste klidný a slovo panika není součástí vašeho slovníku. V jakékoli napjaté situaci si dokážete udržet chladnou hlavu. Možná i proto se na vás lidé obrací s prosbou o radu. 

Ornament č. 6 představuje typického extroverta. Rád se bavíte a žádná společnost vám není cizí. Jste bavič a nezkazíte žádnou legraci. Ve společnosti svých přátel se cítíte jako ryba ve vodě. 

Pokud jste zvolili ornament č. 7, jste člověk introvertní povahy. Své myšlenky a ideje si necháváte pro sebe, stejně jako své názory na ostatní. Pokud jde o přátele, mohli byste je spočítat na prstech jedné ruky. 

Ornament č. 8 pak představuje člověka, který je velice citlivý a empatický ke svému okolí. Rád pomáháte a vždy se snažíte předvídat váhu svých slov, abyste nikomu případně neublížili. Milujete přírodu a umění. 

Zdroje: themindsjournal.com, www.clearerthinking.org, www.buzzfeed.com