Záludná osmisměrka

Každá z devítí barev, které jsou součástí naší osmisměrky, prozradí zajímavé podrobnosti o vašem charakteru. 

Pokud jste jako první objevili bílou, patříte mezi lidi, kteří mají vyrovnaný a klidný charakter. Vaše rozhodnutí jsou promyšlená. Od života máte reálná očekávání. Víte, jak přijmout porážku a těžké období je pro vás výzvou. Nikdy neztrácíte optimismus a víru v lepší zítřky.

V případě, že jste si jako první všimli černé, jste člověk se schopností se jasně a rychle vymezit. Nebojíte se kráčet sám a být svým způsobem vymezený mimo dav. Pro ostatní jste inspirací.

Pokud jste jako první zaznamenali růžovou, jste člověkem, který rád pečuje o druhé. Sami na sebe často zapomínáte. Na své vlastní potřeby je ale třeba dbát. Jste také značně atraktivní pro opačné pohlaví.

Modrá barva značí optimisty, kteří vidí sklenici spíše poloplnou než poloprázdnou. Máte neustále dobrou náladu a přenášíte ji na ostatní. Vážíte si života a snažíte se každý den prožívat naplno. 

Která barva je vaše?

Červená barva znamená, že jste člověkem, který si své úspěchy tvrdě odpracoval. Jste silnou osobností odhodlanou dosáhnout svých cílů. Neustále pracujete na svém rozvoji.

Pro více informací se podívejte na toto video: 

Zdroj: Youtube

Pokud jste si jako první všimli zelené, jste laskaví a dobrotiví lidé. Rádi pomáháte a jste oporou.

Objevili jste jako první žlutou? Tak to nesnášíte negativitu. Máte pozitivní přístup k životu a snažíte se eliminovat negativní energii kolem sebe, ať už jde o toxické lidi nebo negativní emoce. Vaše touha po radosti je nakažlivá.

Oranžová barva symbolizuje teplo, radost a laskavost. Pokud jste si ji v osmisměrce všimli jako první, jste veselým a zábavným člověkem. S přehledem odoláváte negativitě kolem sebe.

Pokud jste jako první našli hnědou, jste čestným a spolehlivým člověkem. Vždy dodržíte, co slíbíte. Nejdůležitější je pro vás rodina a přátelé.

Tak co, sedí to? 

Zdroje: www.indeed.com, www.psychologytoday.com, psychcentral.com