Žena si nevzpomínala, že by ji řekl, že odjíždí nebo se s ní rozchází. Včera přece spolu ještě obědvali a bylo jim fajn. Rozhodla se, že mu zavolá. Vzala do ruky telefon a otevřela seznam kontaktů. Nikoho pod jeho jménem ale nenašla. Zavolala proto pár svým přátelům, ale nikdo netušil, o kom hovoří. Lenia byla zoufalá. 

Oblékla si kabát a zamířila na nejbližší policejní stanici. „Chci nahlásit zmizení nebo únos. Někdo se asi vloupal do bytu. Netuším, co se děje,” vyhrkla se slzami v očích. Úředník za stolem se na ni povzbudivě usmál a naťukal jméno jejího přítele do systému. Za pár sekund se jeho výraz změnil. „Žádné záznamy tu nemám. Tento člověk neexistuje.”

Paralelní svět a Lenia Barcía

Lenia měla pocit, jako by byla ve sci-fi filmu nebo si z ní někdo dělal blázny. I když byla přesvědčena, že je naprosto při smyslech, navštívila psychiatra. Ten ji oznámil, že je přepracovaná a trpí halucinacemi. Toto vysvětlení se jí zdálo přitažené za vlasy. Měla tušení, že jde o něco vážného. 

Zdroj: Youtube

Další šok zažila, když navštívila svou rodinu a sestru, která se podle jejích vzpomínek léčila z operace ramene. „Na žádném zákroku jsem nebyla,” dívala se na ni s pozvednutým obočím. „Tu čokoládu si ale nechám,” zazubila se na zmatenou Leniu. „Nechápu to, to jsem se opravdu zbláznila?” a zoufale si mnula spánky.

Podivné věci se jí staly i v práci. Sice byla zaměstnaná u stejné firmy, měla ale jinou pozici. Nepoznávala ani svého nadřízeného, ačkoli on tvrdil, že ji dobře zná. Rozhodla si vzít na pár dní volno a přijít záhadě na kloub.

Podivný svět 

Když přišla domů, nachystala si tužku a papír a zapsala si klíčové body.  „Mám vzpomínky na události, o kterých lidé říkají, že nikdy neproběhly. Některé věci do mého bytu nepatří. Můj přítel prý nikdy neexistoval.” Lenia se rozplakala. Se slzami v očích zkontrolovala doklady a uložené smlouvy. Ty byly v pořádku. 

Nakonec přijala fakt, že se stalo něco, co nedokáže racionálně vysvětlit. Nikdy nebyla označena za duševně nemocnou ani neužívá drogy. Je přesvědčena, že nějakým neznámým způsobem spadla do paralelního vesmíru. Stále ale pátrá po možnostech, jak se vrátit „domů”.

Zdroj:

www.messagetoeagle.com, www.interestingearth.com