Fotka z mládí

I ve svých 61 letech zpěvák Pavol Habera stále okouzluje své publikum. Důvodem je nejen jeho nebývalý talent, ale také nadčasový šarm, vtip a neutuchající mládí. Ačkoliv zpěvák není ohledně svého soukromí nikterak sdílný, nedávno přišel s jedinečným odhalením.

V nedávném příspěvku na sociální platformě Instagram se Habera podělil o dávný pohled do své minulosti, když porovnal snímek z mládí se svým současným já. Toto odhalení vzalo všem jeho fanouškům vítr z plachet. 

Habera, kterého řada lidí i kolegů z branže obdivuje pro jeho vynikající vzhled a charisma, kdysi vypadal úplně jinak. Možná byste ho zamlada ani nepoznali. Fotografie, na níž je mladý Habera s hustou ofinou a řídkým knírkem, vyvolala mezi jeho příznivci smích a nostalgii.

Habera při reflexi fotografie vtipně poznamenal: „Nejraději mám ty kecy, když říkají: Vůbec se neměníš... Hmmm... Správně.“ Jeho upřímný komentář dodal celé fotografii roztomilý a vtipný nádech. 

Zpěvák v něm zároveň vyzval fanoušky, aby se připojili a také zveřejnili fotografii ze svého mládí. Příspěvek si rychle získal velkou pozornost a přinesl milé reakce z řad celebrit i zpěvákových obdivovatelů.

Mezi těmi, které zveřejnění Haberovy fotografie z mládí skutečně pobavilo, byly i zpěvačka Monika Absolonová nebo herečka Mahulena Bočanová. Jejich vtipné reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Zároveň upozornily na výraznou proměnu, kterou Habera během let prošel. 

Šok i smích

Přes prvotní šok, který „historická“ fotografie vyvolala, se fanoušci jednomyslně shodli na jednom: stejně jako dobré víno se Habera s věkem jen zlepšuje. „Dozrál do krásy a skutečného šarmu,“ nechala se slyšet jedna fanynka. 

Pavol Habera - Je To Vo Hviezdach:

Zdroj: Youtube

Haberova přitažlivost přesahuje rámec jeho hudby. Pavol Habera je u svých fanoušků oblíbený také pro svou sympatickou osobnost a schopnost navázat kontakt s publikem napříč generacemi. V průběhu let se stal nejen hudební ikonou, ale také kulturním fenoménem, obdivovaným pro svůj talent, autenticitu a nadčasový půvab.

Kromě přínosu hudebnímu průmyslu si pozornost získal i Haberův osobní život. Zpěvákovou manželkou je bývalá supermodelka a nádherná žena Daniela Peštová. S tou ztělesňují mocný pár, který je důkazem půvabu, elegance a lásky. 

Společně představují spojení talentu, krásy a neochvějné podpory. Jsou zdrojem inspirace pro fanoušky po celém světě. Pavol Habera nepřestává okouzlovat publikum svou hudbou a charismatem a jeho nejnovější eskapáda na sociálních sítích je rozkošnou připomínkou jeho smyslu pro humor. 

Pavol Habera se stárnutí rozhodně nebojí. Přijímá ho s grácií a humorem, čímž zanechává nesmazatelnou stopu v srdcích starých i nových fanoušků. Ve světě plném pomíjivých trendů a chvilkové slávy zůstává Habera nadčasovou ikonou a důkazem autenticity.

Touto fotkou pobavil Pavol Habera lidi na sociálních sítích:

Zdroje: www.extra.cz, www.blesk.cz, www.super.cz