Beran 21. 3. až 20. 4.

Zrozenci v Beranu jsou velmi ctižádostiví, takže obvykle dosahují slušných pracovních výsledků. Jelikož nejsou zrovna týmoví hráči, daří se jim spíš v sólo pozicích. Pro přivýdělek se pro ně hodí samostatné pozice jako úvěrový nebo realitní agent. Dobří mohou být i v koučování.

Býk 21. 4. až 21. 5.

O Býcích je známo, že mají nejenom skvělý, ale také drahý vkus. Současně milují peníze, proto se jim každý  přivýdělek hodí. Byla by škoda upozadit jejich smysl pro design a estetično. Takže milí Býci, co takhle si vybudovat poradenství v oblasti interiérů, módy apod.?

Blíženci 22. 5. až 21. 6.

Blíženec se cítí ve společnosti jako ryba ve vodě. Má vyvinutý ohromný smysl pro komunikaci  dokáže propojovat firmy i jednotlivce. Tahle vlastnost je velmi ceněná zejména v oblasti marketingu nebo PR. Svými sociálními dovednostmi byste milí Blíženci zazářili i v eventových společnostech.

Rak 22. 6. až 22. 7.

Lidé narození ve znamení Raka jsou nejenom citliví, ale také velmi nápomocní. Ke svému životu potřebují emoce. Často se proto uplatňují v různých nápomocných profesích. Hezkým přivýdělkem by pro ně mohla být například pozice instruktora pilates.

Lev 23. 7. až 22. 8.

Lev miluje pozornost. A nedá se mu upřít, že si ji umí získat. Jeho předností je krizová komunikace. Má ohromnou síť kontaktů, kterou nadále rozšiřuje. Pro něj bude ideální vedlejší činností copywriting. A protože umí bavit společnost, stálo by za to zvážit, jak tuhle výjimečnou schopnost zmonetizovat. Možností, zejména v online prostoru je spousta.

 Panna 23. 8. až 22. 9.

Lidé narození ve znamení Panny vynikají svým až puntičkářským přístupem k práci a k životu. Kromě toho, že mají vytříbený smysl pro detail, dokonale ovládají multitasking a zorganizují prakticky všechno, od firemní party až po rodinnou oslavu pro sto hostů. Proč tuhle schopnost nevyužít jako přivýdělek? Skvělá by mohla být také pozice virtuální asistentky nebo asistenta, chcete-li, kterou můžete vykonávat odkudkoli.

Váhy 23. 9. až 23. 10.

Předností lidí narozených ve znamení Vah je snaha o harmonii všehomíra. Jinými slovy, vytvářejí nejenom harmonické vztahy, ale i prostředí. Nestálo by tedy za to ve vedlejší činnosti zúročit smysl pro kreativitu? Fungovat mohou rukodělné práce, které se dají snadno umísťovat na různé online prodejní platformy.

Štír 24. 10. až 22. 11.

Štíři se svým založením hodí pro práci ve velkých firmách nebo projektech. Občas mívají problém v komunikaci s lidmi. Proto by pro ně byla vhodná činnost, na které budou pracovat samostatně a využijí své analytické myšlení. Jako jedna z možností se nabízí správa sociálních sítí, anebo pomoc při sběru různých dat pro analytické výstupy. 

Střelec 23. 11. až 21. 12.

Střelec patří k oblíbeným kolegům a spolupracovníkům. Je komunikačně zdatný, tak trochu vidí i za roh, tedy předvídá problémy ještě dřív než nastanou. Kromě toho má smysl pro humor, kterým koření své příspěvky na sociálních sítích. A jsme u jádra věci. Skvělým přivýdělkem by totiž pro něj mohlo být například vytváření obsahu na sociální sítě nebo webové stránky firem. Díky své výřečnosti se ale může osvědčit i jako prodejce.

Kozoroh 22. 12. až 20. 1. 

Pro Kozoroha jsou hnacím pohonem ambice. Kromě toho je organizačně zdatný a také praktický. Umí vyřídit několik úkolů najednou, takže vedle hlavní práce zvládne hravě i přivýdělek, protože peníze na víc se vždycky hodí. Vyhovovat by mu mohlo projektové řízení, ve kterém uplatní svůj organizační talent.

Vodnář 21. 1. až 20. 2.

Vodnář miluje nové technologie a všelijaké inovace. Pokud se ve své stávající práci živí jako programátor, může ve své vedlejší činnosti nabízet lidem výrobu webových stránek, softwarovou údržbu počítačů anebo si otevřít třeba kurz ovládání počítače pro seniory. 

Ryby 21. 2. až 20. 3.

Snové Ryby žijí ve ve světě fantazie. Do vínku dostaly velkou dávku kreativity, rády malují, fotí nebo píší. Jejich empatie a vrozená laskavost z nich dělá skvělé učitele. Nutno dodat, že se příliš nevyznají ve financích a v těch vlastních se občas dost topí. Jelikož o sobě pochybují, bude lepší, když si budou hledat přivýdělek v činnostech, které znají. Mohou tedy doučovat, nabízet k prodeji svoje fotografie, obrazy či jakékoli další umělecké výtvory.

Zdroje: timesofindia.indiatimes.com, stylecaster.com