Jídlo jako indikátor povahy

Výzkum naznačuje, že naše stravovací preference mohou vypovídat o našich povahových vlastnostech. Chuť je složitě propojená s centrální nervovou soustavou a ovlivňuje vše od našich emocí až po chování. To samozřejmě platí i při výběru pizzy. 

Volba obyčejné sýrové pizzy se může zdát jednoduchá, ale vypovídá také o vaší povaze. Vaše obliba jednoduchosti naznačuje přízemní a spolehlivou povahu. Jste někdo, kdo ví, co má rád, a nepodléhá trendům.

Naopak havajská pizza se sladkým ananasem a šunkou přitahuje ty, kteří mají bezstarostný přístup k životu. Vaše láska k této netradiční kombinaci odráží sebevědomou a svéráznou osobnost.

Výběr ančoviček jako oblíbeného topingu vás klasifikuje jako odvážné a nebojácné. Nebojíte se přijímat netradiční věci, a to jak ve výběru pizzy, tak v životě. Dávejte si však pozor na tvrdohlavost.

Záliba v houbové pizze svědčí o otevřené a pečující osobnosti. Jste přístupní a empatičtí, takže se s vámi snadno naváže kontakt. Vaše láska k přírodním darům odráží hluboké uznání pro prosté životní radosti.

Milovníci feferonek jsou typickým miláčkem davu, vyzařují vřelost a upřímnost. Ve svých vztazích dáváte přednost harmonii a jednoduchosti a vyhýbáte se dramatům. Vaše starostlivá povaha a nakažlivá energie z vás dělají ozdobu večírků.

Salám a paprika

Volba salámu a papriky poukazuje na harmonický přístup k životu. Snažíte se o rovnováhu v každém ohledu a bez námahy žonglujete s povinnostmi. Vaše otevřenost vůči zpětné vazbě a bystrý vhled do jakékoliv situace z vás dělají důvěryhodného spojence.

Co o vás vypovídá váš styl konzumace pizzy:

Zdroj: Youtube

Jste-li cílevědomí a ambiciózní, pravděpodobně je vaší oblíbenou pizzou quattro formaggi. Vaše touha po úspěchu nezná mezí a žene vás s chutí za svými cíli. Přesto si cestou dopřejte i životní radosti. Vaše vášeň pro jemné věci dodá vaší cestě potřebnou šťávu.

Pizza s masem symbolizuje sebevědomí a asertivitu. Jste bez obalu sami sebou a nikdy se neostýcháte říct svůj názor. Vaše hrdost na své úspěchy je hmatatelná. Přijměte svou smělost, ale nezapomeňte stejně tak naslouchat jako mluvit.

Výběr vegetariánské pizzy odhaluje vaši citlivou a introspektivní povahu. Disponujete hloubkou emocí, kterou ostatní nemusí okamžitě vnímat. Svůj vnitřní svět si sice necháváte pro sebe, ale váš vnitřní oheň a odvážný duch může překvapit vaše okolí.

Pokud si rádi smícháte několik příchutí pizzy dohromady, máte kreativního a dobrodružného ducha. Nebojíte se experimentovat a posouvat hranice, a to jak v kulinářských specialitách, tak v životě. Vaše představivost nezná mezí a inspiruje lidi kolem vás, aby přijali svou vlastní jedinečnost.

Zdroje: www.cobsbread.com, simplylocalbillings.com, www.hungryhowies.com