Milostné vztahy

Psychologické testy nejsou jen pomůckou, jak zahnat palčivé chvíle nudy. Nutí nás zapojit mozek a dozvědět se o sobě zas něco nového. 

Příkladem je i náš obrázek. Je na něm vyobrazených 5 různých plamenů. Ten, který se vám líbí nejvíce, respektive který s vámi nejvíce rezonuje, prozradí hodně o vaší osobnosti. 

Přesněji řečeno jeho výběrem zjistíte, jak si vedete v milostných vztazích. Zdali se vám tato spojení daří nebo v nich máte jisté nedostatky. 

Nevěříte? Pak na nic nečekejte a pusťte se do toho. Není to nic, co byste nezvládli. Po dobu několika vteřin se zadívejte na náš obrázek a nechte své podvědomí vybrat přesně ten plamen, který je váš. 

Budete překvapení, jak přesné to je! 

Váš plamen

Psychologické testy nám napoví, jaký je náš charakter, kde jsou schované naše nedostatky nebo i to, jaké přednosti nás staví před ostatní. 

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Pokud jste si vybrali plamen č. 1, pak hledáte člověka, který je naprosto stejný jako vy. Odborně se takový člověk nazývá dvojplamenem. Problém však může nastat v tom, že jste si až tak podobní, že to někdy může být nuda. Jako milenec zcela vynikáte, někdy však příliš rychle vzplanete a stejně rychle vyhasnete. 

Výběrem plamene č. 2 o sobě říkáte, že milostné vztahy ne vždy berete vážně. V druhém to může budit pocit nezájmu nebo dokonce toho, že se necítí náležitě milovaný. Na vztahy jdete pomalu. To je v pořádku, city ale najevo dát musíte. Zkuste se to pomalu učit. 

Pokud jste si vybrali plamen č. 3, pak jste v milostných vztazích ten ostýchavější. Stydíte se vyjádřit své emoce. Máte totiž strach z bolesti. Uvědomte si ale, že v životě nemáme nic jistého a kdo nic neriskuje, mnohdy ani nezíská. 

Výběrem plamene č. 4 o sobě říkáte, že jste tak trochu sobec. Jde vám především o vás samotného. Váš partner se může cítit nedostatečný. Myslete na to, že ve vztahu jste dva a je potřeba se dělit rovných dílem. 

Pokud jste si zvolili plamen č. 5, neustále žijete minulostí. Vycházíte z milostných neúspěchů, zažité bolesti nebo dokonce z křivd, které jste prožili. K novým partnerům tak přistupujete s despektem. Každý ale není stejný. Na to je třeba nezapomínat. 

Zdroje: spiritualify.org, namastest.net, astrologytests.com