Poloha spánku

Psychologické testy jsou nejen skvělým nástrojem, jak se zabavit a zahnat tak nepříjemné chvilky nudy. Jsou také cestou, jak lépe poznat sami sebe. 

Příkladem je i náš obrázek. Je na něm vyobrazených 6 pozic spánku. Ta, která s vámi nejvíce rezonuje a ve které spíte, pak mnohé prozradí o vaší osobnosti. 

Nevěříte? Pak už na nic nečekejte a pojďte si to ihned vyzkoušet. Možná zjistíte, že o vás ví víc, než jste mysleli. Stačí si z našeho obrázku vybrat právě tu polohu, o které víte, že s vámi nejvíce rezonuje. 

Jaká je ta vaše?

Odborníci se shodují, že ačkoliv spánek jako takový, respektive polohu, ve které spíme, ovlivnit nemůžeme, o to ví vypovídá o tom, jací jsme, když se nacházíme v bdělém stavu. 

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Pokud jste si vybrali polohu spánku č. 1, pak jste člověk s vyšší mírou senzitivity. Laicky řečeno to znamená, že se vás dotkne takřka cokoliv. Lidé kolem vás tak musí volit správná slova, aby vás neranili nebo jste se necítili dotčení. 

Volba spánkové polohy č. 2 představuje člověka, který nebere život příliš vážně. Jeho hlavním životním mottem je zábava, které si často užívá plnými doušky. Problémy a komplikace jsou mu cizí a na svět se dívá spíše s nadhledem. Bohužel však stejnou lehkovážnost mnohdy přenáší také do zaměstnání, kde to není úplně vítané.

Pokud jste si zvolili polohu spánku č. 3, pak jste člověk, který příliš neoplývá citem. Okolí vás vidí jako chladného a necitlivého člověka. Často se však za tím skrývá spíše jistá dávka sebeobrany, aby vás nikdo nemohl po citové stránce ranit. 

Spánková poloha č. 4 ukazuje na člověka, který je velice ambiciózní. Své vize a cíle si plníte stůj co stůj a neexistuje komplikace nebo překážka, které byste nedokázali překonat nebo se jim postavit. Nároky, které máte na sebe, míváte často také na své okolí. 

Pokud jste si zvolili spánkovou polohu č. 5, pak vězte, že jste typ člověka, který je rozený hypochondr. Často vás trápí zdravotní komplikace, které však vznikají pouze ve vaší hlavě. S realitou mají jen málo společného. 

Spánková poloha č. 6 pak ukazuje na takového člověka, který je rozeným vůdcem. Lidé vás často a rádi žádají o rady. Jste extrovert, který je rád středem pozornosti a tam, kde se mu nedostává, se cítí odstrčený a nezájem si bere osobně. 

www.jagranjosh.com, www.rd.com, www.nectarsleep.com