Libuška Šafránková a Pavel Trávníček ztvárnili v Popelce skutečně nezapomenutelné role. Kolegové na place byli však většinou německého původu.

Představitelka královny, Karin Lesch, byla herečka z východního Německa, po natočení Tří oříšků se však stáhla di ústranní a její herecká kariéra dále nepokračovala. Dnes je jí 84 let.

To naopak král, Rolf Hoppe, popadl svůj úspěch v Popelce za vlasy a stal se velmi úspěšným hercem. Těší se skvělému zdraví a dále aktivně hraje ve filmech. Je mu krásných 87 let.

Carola Braunbock hrála macechu Popelky a bohužel k ní osud nebyl zrovna laskavý. Zemřela pouhých pět let po natočení Popelky. Vtipné bylo, že ačkoliv se na casting Carola dostala jak Němka, původně byla rodačkou z Plzně a uměla česky. To se však režisér Vorlíček dozvěděl až později a proto herečku nadabovala Jaroslava Adamová.

Jeden z princových kumpánů, Jaroslav Drbohlav, také tragicky zemřel v mladém věku. Bylo mu pouhých 28! Onemocněl těžkou cukrovkou, která mu nakonec byla osudná.

Nevlastní sestru Popelky hrála Dana Hlaváčová, sestra Jany Hlaváčové. Ta se ze světa showbyznysu stáhla již před lety a žije na vesnici. Kamery nevyhledává a užívá si zasloužený důchod.

Ve filmu se objevilo i spoustu dalších známých tváří, například Vladimír Menšík, Helena Ružičková, její syn Jiří, Jiří Krytinář a další, ti však už také bohužel nejsou mezi námi. Druhý princův kumpán, Vítězslav Jandák, pak od herectví utekl do politiky, kde mnoho let úspěšně působil.

Pojďte se s námi podívat do galerie a podívat se, jak dnes vypadají hlavní hvězdy filmu Tři Ořísky pro Popelku! Pavel Trávníček si užívá po boku mladé manželky a syna a Libuška Šafránková neztrácí na kráse, posuďte sami!