Připravte se na ohromující cestu za hranice všednosti zachycenou na tomto poklidném videu.

Nepředstavitelné bylo zhmotněno

Objektiv fotoaparátu Chavezové zachytil nepředstavitelné. Poté, co se jí povedlo zachytit nadpozemský záběr, umístila fotografka „důkazy“ na Instagramu, aby je všichni viděli. Zářivý kruhový "portál" visící ve vzduchu uprostřed prachového sněhu v letovisku zanechal masy lidí v úžasu.

Také popisek fotografky sledující dráždí: Portál do jiné dimenze?. Záhada matky přírody skutečně nezná mezí, sněhové krystalky tančí a sluneční paprsky pronikají skrz mraky, a skládají pohled, který se vymyká rozumu. Posuďte sami:

Jak je to ve skutečnosti?

Bohužel ale pravda, která se skrývá za touto okouzlující podívanou, není tak mystická, jak se na první pohled zdá. Vyfocený jev se nazývá subslunce a je výsledkem oslnivého odrazu slunce v oblaku ledových krystalů. Jev je viditelný pouze z letecké perspektivy a výhradně pod Sluncem, odhaluje zářící kruhovou podívanou, která jako by vypadla přímo ze science fiction.

Jak se sluneční záře prolíná s nepatrnými ledovými krystalky zavěšenými vysoko na obloze, nebeská svatozář ožívá a vytváří auru úžasu.

Bouře na sociálních médiích

Přízračné video, které Chavezová sdílela na Instagramu, vyvolalo šílenství reakcí digitálního davu, který se snaží pochopit smysl této mimořádné události.

Jeden uživatel žertem vyzývá "portál", aby se vrátil ke svému záhadnému původu, a jiný oslavuje krásu okamžiku, je jasné, že tato nevysvětlitelná podívaná podnítila představivost po celém světě. Od magického až po záhadný, internetový svět je plný diskuse kolem tohoto dech beroucího zjevení.

Umělá inteligence a biologie

Mezitím v říši inovací spjatých s budoucností razí vědci cestu k úžasnému spojení umělé inteligence a biologie. Tento špičkový počin spočívá ve vypěstování téměř milionu mozkových buněk na křemíkových čipech, které jim propůjčují schopnost součinnosti s technologiemi, a dokonce i řízení samořídících automobilů. Docent Adeel Razi, předvoj tohoto odvážného výzkumu, prohlásil, že toto "spojení umělé inteligence a syntetické biologie" má potenciál nově definovat možnosti v oblasti plánování, robotiky, automatizace, rozhraní mozek-stroj, a dokonce i objevování léků.

Tento odvážný podnik v srdci Melbourne na Monashově univerzitě je připraven získat ohromující částku 315 000 liber. Budoucnost láká, a když nahlédneme "portálem do jiné dimenze", je nám jasnější než kdy jindy, že hranice mezi science fiction a realitou se stírá do neobyčejné tapiserie možností.

O podobném fenoménu portálu do jiné dimenze můžeme hovořit i zde:

Zdroj: Youtube

Zdroje: www.dailystar.co.uk, www.mirror.co.uk, twnews.co.uk