Najít si partnera může být složité. Najít si partnera, který vás bude mít rád, může být ještě složitější. V dnešní době, kdy na partnera či partnerku klademe vysoké nároky, leckdy připomínající spíš požadavky atomového vědce, málokdo dosahuje takové dokonalosti.

Podívejte se na tři znamení zvěrokruhu, kterým hledání muže fakt nejde. Jejich vztahy jsou buď žádné nebo mají jepičí život, což je ve výsledku to samé. Možná je na čase si říct, kde je chyba a zkusit ji napravit. Co říkáte?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Milé ženy v Beranu, vy se rády držíte hesla, co na srdci, to na jazyku. Ano, s upřímností nejdál dojdeš, zejména ve vztahu, ale u vás se o takové vlastnosti nedá moc mluvit. Rády totiž slyšíte i trávu růst a vůbec vás nezajímá, zda jsou vaše předpoklady alespoň z jednoho procenta správné.

Co myslíte, jak dlouho si váš partner nechá líbit obviňování, že si píše s bejvalkou, že se dívá po jiných ženách nebo že vám byl nevěrný? Buďte si jisté, že tohle nevydrží žádný chlap, stejně jako případné konfrontace, šmírování a sbírání důkazů.

Máte něco takového zapotřebí? Myslíme si, že nikoli. Takže než příštího partnera zase z něčeho obviníte, raději si třikrát rozmyslete, co mu řeknete, a pak mluvte. Byla by škoda ztrapňovat nejenom jeho, ale hlavně sebe.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Ženy narozené v Býku jsou pořádné hnidopišky. Jakmile o ně někdo projeví zájem, neřeknou, ten je hodný, laskavý, ale okamžitě vyjmenují sto nedostatků, které na něm stačily během seznámení najít.

A víte, milé ženy v Býku, že děláte pěknou chybu? Všichni máme chyby, a pokud vám vadí ty nepodstatné, snadno přehlédnete vlastnosti, které jsou pro dlouhodobý a skvělý vztah zásadní. No ale pokud se přece jenom stane, že najdete člověka, který se vám zdá dokonalý, nebudete ho jenom milovat, ale doslova bombardovat láskou. Vaše majetnické chování ovšem takového muže spolehlivě odradí a ještě rád vezme nohy na ramena, aby vám unikl.

Co z toho pro vás vyplývá? Uvědomte si, že i vy na sobě můžete spoustu věcí zlepšovat. A začněte třeba tím, že se k nějakému dalšímu muži nebudete chovat jako k malému dítěti, ale k případnému vztahu se postavíte jako zdravě sebevědomá žena.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Milé Blíženky, víte, proč právě vy, takové příjemné společnice, inteligentní, chytré, které s přehledem zvládají jakákoliv konverzační témata si nedokážete najít muže? Důvod je celkem nasnadě, kvůli vaší neposedné povaze je totiž dost těžké vám s něčím udělat radost, potěšit vás. Nemáte rády rutinu, na tom by nebylo nic zas až tak špatného, tedy až na to, že většina partnerů s vámi nestíhá držet krok.

Jednou se rozhodnete pro tohle, za dvě hodiny pro něco jiného. Rozhodujete se impulzivně a zapomínáte, jak moc tímhle svým chováním komplikujete život ostatním.

Co s vámi? Zpomalte a místo impulzivního rozhodování si všechno raději předem dobře promyslete, a to především s ohledem na potřeby partnera a ne jenom pouze na své. Laicky řečeno nechovejte se sobecky. Jedině tak totiž nezůstanete sama.

Zdroje: www.yourtango.com, www.prosieben.de