Stav pandemie se zhoršuje, lidé se baví. Nejlepší vtipy o nouzovém stavu

Roman Prymula by TMBK

Roman Prymula by TMBK

Foto: TMBK

Pandemie koronaviru již řádí od začátku roku a v posledních dnech se situace dramaticky zhoršila, padl dokonce rekord v počtu nově nakažených. Čechy však humor neopouští, máme pro vás galerii nejlepších vtipů o nouzovém stavu a covidu!

Nový ministr zdravotnictví Roman Prymula už od prvního dne svého zvolení do funkce začal tvrdě úřadovat. Epidemilog nahradil Adama Vojtěcha, který na post dobrovolně rezignoval.

Prymula už dostál svých slov a vyhlásil nouzový stav, stále ale vyhrožuje, že pokud se čísla nakažených výrazně nezlepší, hrozí totální lockdown!

Pro veřejnost by se tak opakovala situace z jara, kdy mohli vycházet pouze za účelem nákupu potravin, kvůli venčení psů a v jiných neodkladných záležitostech. Život v ČR se v tu dobu úplně zastavil. 

Nesmrtelný humor

Nejasná komunikace ze strany vlády a opakované změny v nařízeních ale na lidi působí velmi zmatečně a Roman Prymula je stále častěji terčem kritiky.

Jak už je ale pro Čechy typické, umíme na všem negativním najít i něco pozitivního a humor neztrácíme ani v těch nejsložitějších chvílích. Důkazem jsou vtipy, které v posledních dnech zaplavily internet.