Síla alchymie

Psychologické testy pomáhají na základě jednoduchých obrázků rozklíčovat naši osobnost. Díky nim se můžeme dozvědět více nejen o své povaze, ale třeba i to, po čem prahne naše duše. Příkladem je i náš test. Právě ten vám to prozradí!

Stačí se na malou chvíli zadívat na alchymistické symboly. Ten, který s vámi bude nejvíce rezonovat, pak řekne, na co je třeba se zaměřit, aby vaše duše byla šťastná. 

Na výběr máte rovnou z pěti různých symbolů. Není třeba se bát. Stačí si zkrátka vybrat ten, který se vám líbí a pak si přečíst, co jeho výběr přesně znamená. 

Obecně platí, že alchymistické symboly jsou plné starobylé moudrosti. Na první pohled jednoduché předměty skrývají notnou dávku magie a vnitřní síly. 

Napadlo vás někdy, proč jste si vybrali zrovna tento prsten a ne ten, který byl hned vedle? Jde o sílu podvědomí, které volbu udělalo za vás. Laicky řečeno si vybralo to, co s ním nejvíce rezonuje, protože to přesně tak mělo být. Právě to totiž ukázalo, po čem vaše duše toužila a co s ní souzní. 

Stejné je to i s naším obrázkem. Zadívejte se na něj a vyberte si takový symbol, který pocitově chcete. U kterého víte, že je ten pravý. Není potřeba se složitě zamýšlet, není potřeba hodiny vybírat. Vaše duše přesně ví, který symbol zvolit. 

Po čem prahne duše? 

Pokud jste si vybrali symbol č. 1, tedy lva, pravděpodobně jste člověk, který dosáhl stanoveného úspěchu. Máte takříkajíc vše, po čem jste v životě toužili. Přesto tomu ale tak není. Chybí vám radost. Tu nepociťujete ani obklopení bohatstvím a úspěchem. Vaše duše prahne po obyčejných věcech, které získáte, když namísto světa kolem budete pozornost soustředit na vlastní pocity. Vnímejte, kdy se cítíte skutečně šťastní a takové chvilky se snažte prožít naplno. 

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Symbol č. 2 neboli přesýpací hodiny znázorňuje jakousi stagnaci v čase. Možná jste prošli bolestným rozchodem nebo jste nedosáhli vysněného povýšení v práci a neustále tím žijete. A to je špatně. Měli byste se zaměřit na přítomný okamžik a chválit se za vše, co jste dokázali. Nemějte strach, že jste ztratili ty nejlepší roky někde, kde si toho možná nikdo nevážil. Čas je relativní a je pouze na nás, jak s ním naložíme. 

Pokud byl vaší volbou symbol č. 3, tedy Měsíc, pak jste typ člověka, kterého uvěznili emoce. Bojíte se vytyčit hranice, aby vás lidé neopouštěli. To ale k ničemu nevede. Z tohoto vězení musíte ven. Pokud vás někdo naštval, řekněte mu to a v klidu se o tom pobavte. Uvolníte nejen svou duši, ale možná se konečně v noci vyspíte. 

Symbol č. 4 neboli klíč říká, že vaším problémem je nerozhodnost. Vaše duše si přeje zakotvit a najít klid, vy ale běháte z místa na místo a nevíte, kde se nachází váš střed. Zkuste zpomalit a zbavit se strachu, že to, co hledáte, nikdy nenajdete. V klidu je síla. Dejte si čas a promyslete si, co váš těší a co ne a sami uvidíte, jak rychle najdete odpověď, po které prahnete. 

Pokud jste zvolili symbol č. 5, tedy ruku Hamsa, pak si připadáte až příliš ovlivnění okolním světem. Musíte si uvědomit, že jste to vy, kdo může změnit vše, co si jen usmyslí. Proto vezměte otěže pevně do svých rukou a dejte své duši svobodu, kterou potřebuje. 

Zdroje: www.boldsky.com, www.magicalrecipesonline.com, themindsjournal.com