Typ osobnosti

Každý hledáme štěstí jinde. Všichni se však shodneme na tom, že si přejeme žít spokojený a naplněný život. Abychom však byli schopní plně definovat, co pro nás štěstí vlastně znamená, musíme to nejprve vědět. Musíme odhalit, kdo jsme a co od života chceme. 

K tomu vám může pomoci náš obrázek. Jsou na něm vyobrazené dveře čtyř různých barev. Ty, které se vám líbí nejvíce, tedy ty, pro které se rozhodnete, mnohé vypoví o tom, kdo jste a co pro vás štěstí jako takové znamená. 

Zadívejte se proto na několik vteřin na náš obrázek a nechte své podvědomí, aby si samo vybralo, s jakými dveřmi rezonuje nejvíce. Právě ty dveře, do kterých byste rádi vstoupili, nakonec odhalí, kdo skutečně jste!

Na první pohled jednoduchý obrázek slouží jako skvělý psychologický test k odhalení utajených stránek vaší osobnosti. Nevěříte? Pak není nic snazšího, než si to teď hned vyzkoušet. 

Jaké dveře jsou ty „vaše“?

Právě barva dveří nakonec odhalí, kdo jste a jaké jsou hlavní rysy vašeho charakteru. 

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Pokud jste si vybrali žluté dveře, můžete si poděkovat. Jste totiž čestným a férovým jedincem, který věří, že jakou energii vyšle, taková se mu také vrátí. Rád se pohybujete ve společnosti dobrých přátel a velice dbáte na jejich kvalitu. Tu jste vždy stavěli nad kvantitu. Své blízké si rád hýčkáte a dopřáváte jim to nejlepší. Jste ten typ člověka, který se snaží s každým vyjít a když nastane problém, řešíte ho v klidu a nadhledem. 

Pokud byly vaší volbou červené dveře, jste poměrně dravý člověk. V životě je pro vás důležitý úspěch a sláva. Ty stavíte nad cokoli jiného. Chcete být vždy středem pozornosti a za každou cenu se snažíte prosadit své názory. Rozhodně netrpíte nízkou sebedůvěrou. Ba naopak. Někdy by vám neuškodilo malinko ubrat. 

Pokud jste zvolili oranžové dveře, jste od podstaty velký extrovert. Rád se předvádíte a ve společnosti lidí jste vždycky hlavním bavičem. Milujete davy, ve kterých si ale držíte svou osobitost. Jste silného charakteru. Rád soutěžíte, nikdy však nejdete tzv. "přes mrtvoly". 

Pokud byly vaší volbou zelené dveře, jste člověk, který ostatní fascinuje. Vyzařujete zvláštní typ energie, která přitahuje všechny, jež se kolem vás objeví. Máte velmi laskavé a vstřícné srdce a na všechno se díváte pozitivně. Svým přátelům nikdy neodmítnete pomoci. 

Zdroje: themindsjournal.com, www.jagranjosh.com, timesofindia.indiatimes.com