Síla psychologie

Dnes vám představíme zajímavý test, který spojuje vaše volby s vašimi podvědomými vlastnostmi. Z následujících šesti možností si stačí vybrat jednu horu a díky tomu odhalit tajemství vašeho skutečného já.

Hory se svou elegancí a majestátností patří k nejobdivovanějším místům na Zemi. Překypují vzrušením, úžasem a nádechem nebezpečí. Představují mocné aspekty naší planety. Ať už jsou malebné, nebo ponuré, vysoké, nebo nízké, vždy v nás zanechají jedinečnou emocionální odezvu.

Právě hora, která vám připadá nejkrásnější, odhalí vaše podvědomé osobnostní rysy. S tímto psychologickým testem se pochlubila společnost Understanding Compassion, která představila  šest různých hor, z nichž každá je spojená s odlišnými osobnostními rysy. 

Váš výběr odkryje pravou podstatu toho, kdo jste, protože osobnost utváří rozhodnutí, která za svůj život uděláme.

Pochopení svého skutečného já je klíčové pro dosažení vytoužených cílů a slouží k lepšímu sebepoznání. Už na nic nečekejte a ponořte se do svého vnitřního světa.

Vaše pravé já

Pokud vaše volba padla na horu č. 1, jste člověk s klidnou povahou. Dáváte přednost klidu a tichu, jste praktičtí a efektivní a vyhýbáte se zbytečnému úsilí. Váš klidný přístup v kombinaci se sympatickou a uklidňující osobností z vás dělá nezávislého člověka s optimistickou povahou.

Co o vás prozradí váš výběr?

Zdroj: Youtube

Volba hory č.2 představuje jedince, který je klidný a vyrovnaný. Vaše trpělivá a klidná povaha z vás činí ideálního přítele a partnera. Životní výzvy přijímáte s nadhledem a berete je jako možnost posunout se dál. Nade vše si ceníte samoty a času stráveného se sebou samým. 

Pokud jste si zvolili horu č. 3, pak jste člověk mající sklon k dobrodružství a výzvám. Žijete každý den, jako by byl poslední, ceníte si svobody, vyhýbáte se konformitě a vyhledáváte vzrušující a nevšední zážitky. Vaše spontánní a společenská povaha z vás dělá magnet pro své okolí.

Pokud se vám zdá nejkrásnější hora č. 4, jste klasický extrovert. Milujete večírky, vyžíváte se v pozornosti a máte šarm, který oslňuje všechny kolem vás. Žijete přítomností, rádi se učíte, objevujete a zažíváte nové věci, v krizových okamžicích se řídíte svým srdcem a vždy jste schopní zachovat si stoický klid. 

V případě, že jste si zvolili horu č. 5, jste odvážní a nekonvenční lidé. Nebojíte se společenské kritiky, pomluv ani výzev, které vám život občas připraví. Jste vlk samotář s bezmeznou duševní odolností. Vynikáte svou kreativitou a žádná inovace vám není cizí. Rádi kráčíte po neprošlapaných cestách.

A konečně hora č. 6 rezonuje s typickým introvertem. Vyhýbáte se davům a společenským setkáním, útěchu nacházíte v samotě. Jste přemýšliví a empatičtí, často přemýšlíte o smyslu života, přitahuje vás filozofie a hluboká introspekce.

Ačkoliv nás tyto testy plně nedefinují, rozhodně jsou cestou, jak sami sebe lépe poznat. Jak zapracovat na svých nedostatcích a začit si vážit svých předností. 

www.jagranjosh.com, www.infobae.com, traveltriangle.com