Práce podvědomí

Zadívejte se na krátkou chvíli na náš obrázek. Vnímejte, s kterým klíčem vaše povědomí nejvíce rezonuje. A pak se o sobě zkuste dozvědět to, kým skutečně jste. Podobné symboly, obrazy reprezentující několik předmětů, nebo dokonce sny, totiž zprostředkovávají kompletní myšlenku.

Ta je následně vyslaná do vaší mysli bez toho, aniž by bylo zapotřebí slov. Stačí vnímat a nechat podvědomí udělat všechnu práci za nás. Ne nadarmo se říká, že "obraz vydá za tisíc slov".

Stav vašeho podvědomí následně odhalí jednu zásadní věc. Jaký typ osobnosti ve vás třímá. Z výsledků možná budete sami překvapení, protože zjistíte, jak moc jsou pravdivé. 

Náš test není založený na ničem vědeckém. Jde jen o to, který z klíčů s vámi rezonuje nejvíce a který se vám nejvíce líbí. Odpovídat pak bude podvědomí, které rozklíčuje, jaký člověk se ve vás ukrývá. 

Koncept tohoto testu okomentovala i Dr. Abigail Brennerová. „Podvědomí je uznávané jako zdroj tvořivosti, intuice, inspirace, vnitřního poznání, vzájemného propojení a duchovního osvícení. V této sféře se realita posouvá a rozšiřuje a vytváří matrici, která je mnohem pružnější a více dimenzionálnější, než jak ji vnímá vědomá mysl".

Kdo přesně jste? 

Po chvilce soustředěného dívání na obrázek sami poznáte, jaký klíč je ten váš. Pro jaký jste se rozhodli. Právě výběr určitého klíče následně odkryje osobnost, kterou v sobě nosíte.

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Obecně se má za to, že ve snech, v symbolech a dalších archetypech jsme informovaní o tom, co prožíváme, co řešíme, čím procházíme, ale také právě díky tomu zjišťujeme, jak se dané věci mají. Pokud tak napojíme sami sebe na pocity intuice a necháme se unášet na vlně podvědomí, může se náš život otočit tím správným směrem. 

Pokud jste si vybrali klíč č. 1, jste velice racionální člověk, který v životě hledá praktičnost. Přestože na všechno potřebujete manuál, rozhodně i vy se občas ubíráte cestou, že něco nad vámi přece jen existuje. Klíč č. 2 o vás vypovídá, že plně věříte svým snům a vizím. A ty si také plníte. Máte svobodného ducha a stejnou svobodu necháváte ostatním. 

Pokud s vámi nejvíce rezonuje klíč. č. 3, pak jste ten typ osobnosti, který rozhodně nejde s davem. Vaše kreativita nezná mezí a dobrodružství je vaší celoživotní vášní. Klíč č. 4 o vás vypovídá, že jste člověk s úsměvem na rtech, který sklenici s vodou vidí vždy na půl plnou. To však přináší i jisté obtíže ve formě impulsivnosti, která vás někdy může přivést do potíží. 

Klíč č. 5 je ten typ osobnosti, který neustále sní. Vaše fantazie je bujná a plná krásných nápadů. To však v ostatních vzbuzuje žárlivost a vy se často potýkáte se samotou a nepochopením. Pokud byl vaší volbou klíč. č. 6, pak jste člověk s darem se plně soustředit, dělat správná životní rozhodnutí a podporovat ostatní v jejich cílech. 

Zdroje: www.boldsky.com, timesofindia.indiatimes.com, themindsjournal.com