Sny a láska

Co přesně se skrývá pod povrchem vašich snů? Toužíte ve skrytu duše po romantice, pocitu naplnění nebo nekonečné intimitě? Pojďte prozkoumat vaše skryté sny prostřednictvím zajímavého testu optických iluzí.

Nikde nenajdete dva stejné milostné příběhy. Důvodem je složitost našich srdcí a rozdílné prožívání lásky jako takové. Každý máme jiné touhy a jiná očekávání. 

Nyní se ale můžete dozvědět, o jakém typu lásky sníte. Pomůže vám k tomu náš obrázek. Vznikl pod rukama Olega Šupliaka, který vám za pomoci optické iluze pomůže odhalit tajemství tužeb vašeho srdce v oblasti lásky a vztahů.

Není na tom nic složitého. Stačí se po dobu několika vteřin zadívat na náš obrázek a prvek, který spatříte jako první, odhalí hluboké touhy, které se skrývají v hlubinách vašeho vědomí. Díky nim zjistíte, o čem skutečně - v hloubi své duše - sníte.

Co vidíte první? 

Pokud jste jako první spatřili květiny, váš skrytý sen rezonuje s nekončící romantikou. Sníte o dlouhých procházkách ruku v ruce se svým protějškem, objetí, polibcích. Vztahy takto ale nefungují. Je občas potřeba sundat si růžové brýle a radovat se z naprostých maličkostí. Nechte partnera se projevit a zbytečně neničte vztah tím, že si lásku budete vynucovat.

Pro více informací se podívejte na toto video: 

Zdroj: Youtube

V případě, že jste jako první spatřili motýly, jste zarputilý snílek. Věříte, že láska hory přenáší a všechno překoná. To sice fungovat může, musí to však rezonovat i na druhé straně. Tedy u vašeho partnera. Jakmile se svým protějškem nebudete sladění, fakt, že k němu cítíte lásku, tento problém nevyřeší. Vždy je dobré snít, ale nezapomínat na realitu. 

Pokud vaši pozornost jako první upoutala tvář ženy, pak sníte o takové lásce, která z vás učiní kompletního člověka. Tak láska ale nefunguje. Kompletním se musíte stát vy sami. Jen tak si do života přivoláte někoho, s kým to může fungovat. Je potřeba si uvědomit, že život je o zrcadlení. Pokud nejste šťastní bez partnera, jen těžko štěstí ve vztahu najdete. 

V případě, že jste jako první spatřili nebe, sníte o nekonečných chvilkách intimity. Tady je třeba si uvědomit, že intimita jako taková je ve vztahu skutečně důležitá, nikdy ale nebude tak intenzivní jako na začátku. Každá vášeň vyžaduje práci. Ta ve vztahu na tom není jinak. Pokud chcete s partnerem prožívat vášnivé intimní chvilky, musíte na nich dostatečně pracovat. Musíte chápat potřeby druhého, musíte umět naslouchat.

Pokud správně pochopíte, jak funguje láska a přiznáte sobě i partnerovi, o čem skutečně v hloubi své duše sníte, budete mít skvělou příležitost na tom začít pracovat. Případně hledat společné cesty, aby to ve vztahu fungovalo přesně tak, jak si vy i váš partner představujete. 

Láska je cesta, která se vyznačuje jak vzrušujícími vzestupy, zkouškami i pády. Přijetím reality těchto výkyvů a otevřenou komunikací s partnerem připravíte ornou půdu nejen pro milostný příběh vašich snů, ale i tužeb a společného růstu.

Zdroje: themindsjournal.com, twitter.com, www.jagranjosh.com