Vyberte si svůj list

Psychologické testy jsou zábavným a hravým způsobem, jak si zkrátit chvilky nudy a něčemu se přiučit. Respektive zjistit, jaký jste člověk. 

Příkladem je i náš obrázek. Obsahuje 6 různých listů. Ten, který se vám líbí nejvíce a zkrátka s vámi rezonuje, prozradí hluboce skryté stránky vaší osobnosti. 

Nevěříte? Pak na nic nečekejte a vyzkoušejte to! Budete překvapeni, jak přesné to je!

Stačí se po dobu 1 minuty zadívat na náš obrázek a vybrat si list, který je podle vás ten váš. Víte, jaký to bude? 

Kdo přesně jste? 

Odborníci se shodují, že listy jako takové nejsou pouze o barvě a tvaru. Ve skutečnosti mohou tyto krásné části stromu mnohé prozradit o vaší osobnosti a odrážet důležité aspekty vašeho života, o kterých jste neměli sebemenší tušení. 

Pro více informací se podívejte na toto video: 

Zdroj: Youtube

Pokud vaše volba padla na list č. 1, pak jste věčný snílek. Na nose máte neustále růžové brýle a o každém, koho potkáte, máte to nejlepší mínění. Pak se často nestačíte divit, jaká je realita všedních dnů. K lidem jste velice shovívaví a empatičtí. 

List č. 2 poukazuje na člověka, který je spíše introvertní povahy. Svůj svět si vytváříte sami a vpustíte tam jen ty, kteří si to zaslouží. Pro ty pak ale uděláte první poslední. Nemáte rád hádky a jakoukoliv komplikaci obcházíte obloukem. 

Výběr listu č. 3 poukazuje na člověka, který žije více pro druhé, než sám pro sebe. Pomoci druhým je sice správné, ne vždy se však setkáte se stejným ohlasem na druhé straně. I proto je potřeba hledat rovnováhu. 

Pokud jste si zvolili list č. 4, pak jste člověk, který je velice ambiciózní. Dalo by se říct, že své hlavní poslání vidíte v práci a zvládnutých úkolech. I proto často zapomínáte na svůj osobní život. Pak se divíte, že vám každý partner doslova proklouzne mezi prsty. 

Výběr listu č. 5 značí takového člověka, který je velice intuitivní. Jakmile z něčeho nemáte ten správný pocit, raději od toho utečete. Tak je to i opačně. Jste člověk, který vše řeší s chladnou hlavou a váš často racionální způsob myšlení působí na ostatní doslova jako magnet. 

List č. 6 představuje člověka, který je nadmíru optimistický. Sklenici s vodou vidíte vždy na půl plnou. Radujete se z každého dne a svou dobrou náladu přenášíte i na ostatní. Jste vyhledávaným bavičem, který nezkazí žádnou legraci. 

Zdroje: www.jagranjosh.com, namastest.net, owlcation.com