Nadání pro magii

Psychologické testy nám pomáhají dozvědět se sami o sobě více informací. Lépe se poznat a na svých nedostatcích pak moci zapracovat. 

Jsou tedy dokonalým nástrojem, jak se krok za krokem stát tou nejlepší verzí sebe samých. 

Příkladem je i náš obrázek. Jsou na něm vyobrazené 4 různé měsíce. Ten, který vás nejvíce přitahuje, odhalí jednu zvláštní věc. 

Můžete se díky němu dozvědět, jak velké nadání máte pro magii. Myslíte, že v sobě skrýváte magické schopnosti? Na nic nečekejte a pojďte si to ihned vyzkoušet. Nic za to nedáte a možná budete překvapení, jak moc to sedí. 

Psychologie osobnosti

Stačí se jen na několik vteřin soustředěně zadívat na náš obrázek a nechat své podvědomí vybrat přesně ten měsíc, který s vámi nejvíce rezonuje. Který to bude? 

Pro více informací se podívejte na toto video: 

Zdroj: Youtube

Pokud vaše volba padla na měsíc č. 1, pak jste hotový vizionář. Vidíte za hranice reálného a uvnitř sebe vždy tušíte, co bude následovat. Lidé ve vás vidí velký potenciál a často se k vám obrací pro rady a podporu. 

Své vize často vidíte ve snech nebo záblescích mysli. Věřte jim a za žádných okolností si tento dar nenechte vzít. 

Výběrem měsíce č. 2 o sobě říkáte, že sny odmítáte. Magické schopnosti ve vás nejsou. Je to ale pouze vaše vlastní přesvědčení, že tomu tak je. Jste až příliš pragmatičtí a vše, co ostatní nazývají věcmi mezi nebem a zemí, považujete za hlouposti. 

Často tak sami sebe obíráte o spoustu krásných možností, jak svět kolem sebe vnímat. K tomu ale musíte dospět sami. 

Pokud jste si vybrali měsíc č. 3, pak ve vás magie rozhodně je. Je to tzv. bílá magie. Laicky řečeno to znamená, že vše, co vnímáte, je založené na dobrých a čistých základech. 

Své poznatky využíváte správným směrem. Tj. k pomoci druhým. Nikdy neškodíte a tam, kde cítíte negativní energii, rychle obracíte směr. 

Pokud vaše volba padla na měsíc č. 4, tedy poslední z nabízených, pak jste z poloviny čaroděj. Intuice a instinkty máte natolik silné, že byste z fleku mohli vykládat karty nebo věštit z křišťálové koule. Zcela jistě byste vše předpověděli správně. 

Své nadání pro magii máte vrozené. Tak ho s chutí rozvíjejte dál. Byla by škoda to neudělat. 

Zdroje: astrologytests.com, namastest.net, www.goodmorningamerica.com