Je ve vás skrytá magie?

Psychologické testy nejsou pouze nástrojem na zahnání nudy. Díky nim se o sobě můžete také mnohé dozvědět. Třeba to, zda v sobě máte nadání pro magii. 

Příkladem je i náš obrázek. Jsou na něm vyobrazené 4 různé druhy měsíce. Ten, který se vám nejvíce líbí, to prozradí. 

Řekne víc o vaší osobnosti. Není na tom navíc nic, co byste nezvládli levou zadní. Stačí se jen soustředěně zadívat na náš obrázek a po 1. minutě si zvolit měsíc, který chcete. 

Tušíte, jaký to bude a co se o sobě nakonec dozvíte? Už na nic nečekejte a pusťte se do toho. Budete překvapení, jak moc to sedí. 

Výběr měsíce

Psychologické testy jsou skvělým nástrojem sebepoznání. Zároveň nám dávají možnost nahlédnout do svého vědomí a zjistit, co se nám líbí a co bychom si nikdy nevybrali.

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Jaký měsíc je tedy ten váš? 

Pokud jste si zvolili měsíc č. 1, máte v sobě jednoznačně smysl pro sny. Umíte chápat jejich poslání, víte přesně, co vám chtějí sdělit. Jste člověk, který inklinuje k východní technikám, kouzlům a jógové meditaci. Laicky to znamená, že nadání pro magii je ve vás dostatek. Lidé z vás tuto éteričnost cítí na míle daleko. 

Výběrem měsíce č. 2 o sobě říkáte, že rád stojíte na pevné zemi a s jistotou víte, co se nachází pod vašima nohama. Magie tedy není tím, čemu byste věnovali byť malý kousek pozornosti. Uvažujete racionálně a intuice je vám zcela cizí. Přesto ji v sobě máte. Jen ji trochu začít věřit, aby se mohla plně rozvinout. K tomu však musíte dojít vy sami. 

Pokud jste si vybrali měsíc č. 3. pak to máte tak půl na půl. Užíváte si hojnosti moderní doby, přesto věříte, že věci mezi nebem a zemí skutečně existují. Umíte vykládat karty a sám vyhledáváte zkušené kartářky a čarodějky. Ačkoliv víte, že je třeba v životě neustále něco tvořit, také věříte, že co se má stát, se zkrátka stane.

Výběrem měsíce č. 4, tedy posledního z nabízených, jasně říkáte, intuice a instinkt jsou tím, za čím jdete a čemu věříte. Víte, že váš vnitřní pocit nikdy nelže. Ba naopak vám radí pro vaše nejvyšší dobro. 

Zdroje: astrologytests.com, namastest.net, timesofindia.indiatimes.com