Měsíc a emoce

Podle astrologie má Měsíc skutečně vliv na naše emoce, postoje a osobnost. V průběhu každého měsíce prochází různými fázemi, od novu přes první čtvrť, úplněk až po poslední čtvrť. Je známé, že každá z těchto fází ovlivňuje naše nálady a chování. Pochopením jejich vlivu můžeme jakoukoli momentální energii využít ve svůj prospěch. Fáze Měsíce však umí mnohem víc. Ta, která je vám nejblíže, nabídne vhled do vaší osobnosti.

Pokud vás přitahuje Měsíc č.1, jste pravděpodobně až příliš výkonní. Charakterizuje vás neúnavná snaha o dokonalost, a to v každé oblasti vašeho života. Máte vysoké nároky, nejen na sebe, ale na všechny kolem vás. Je potřeba si uvědomit, že odhodlání je obdivuhodné, často však vede ke zklamání. Zejména v případě, když věci nejdou podle plánu. 

Pokud je vám nejblíže Měsíc č. 2, jste nejspíš srdcem umělec. Krásu hledáte i nacházíte v maličkostech a svět kolem sebe vnímáte všemi smysly. Jste otevření zážitkům, někdy to přeháníte s večírky a společenským vyžitím. Je třeba dát svému požitkářství jisté hranice. Pokud se ale zaměříte na práci, máte šanci plně využít všechen svůj potenciál.

V případě, že je vám nejblíže Měsíc č.3, jste člověk pečovatel. Máte uzemněnou, spolehlivou a praktickou povahou. Péče o druhé váš těší a naplňuje a berete ji jako samozřejmost. Ve vztazích hledáte stabilitu a věrnost. Zkuste být více spontánní, bude se vám žít o poznání lépe.

Kdo přesně jste? 

Pokud jste vybrali Měsíc č. 4, symbolizují vás soucit a empatie. Jste nesobečtí, často upřednostňujete potřeby druhých před svými vlastními. Váš altruismus je sice obdivuhodný, může však vést k frustraci a pocitu nedostatku.

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Pokud se ztotožňujete s Měsícem č. 5, jste autentičtí a přímí. Nade vše si ceníte upřímnosti a transparentnosti a za žádné okolnosti se nebojíte sdělit svůj názor. Ačkoli se mnoha lidem může vaše povaha jevit jako neomalená, vás názory druhých nijak netrápí.

Pokud je vaším favoritem Měsíc č. 6, jste soutěživí, rádi se ujímáte vedení a v životě přesně víte, co chcete a co nikoliv. Své cíle máte jasně stanovené a děláte vše pro jejich splnění. Výzvy vás povzbuzují být "nadčlověkem" ve všech oblastech života.

Ačkoli nás psychologické testy plně nedefinuji, rozhodně nám mohou pomoci sami sebe lépe poznat. Pochopit své nedostatky a začít si vážit všech svých předností. Na nás pak je, co se rozhodneme zdokonalit a v čem je naopak nutné ubrat.

Zdroje: timesofindia.indiatimes.com, www.theepochtimes.com, namastest.net