Výběr motýla

Psychologické testy mohou odhalit o naší povaze více, než si myslíme. To vše na základě jednoduchého výběru konkrétního obrázku. Příkladem je i náš obrázek s motýly.

Zadívejte se proto po dobu 1 minuty na motýly, které jsou zde znázornění. Následně si vyberte jednoho, který s vámi rezonuje nejvíce. Který to je? A máte tušení, co přesně váš výběr znamená? 

Obecně platí, že motýl jako takový představuje krásu a sílu přírody. Zároveň je symbolikou svobody, protože si létá kam chce. Je také poslem dobrých zpráv. 

To, co se však jednomu zdá krásné a lahodí jeho očím, může na druhého působit nehezky a rušivě. Právě to pak hodně napoví, kým jste a jaké jsou hlavní rysy vaší povahy. Nevěříte? Pak si zkuste tento jednoduchý test. Možná se budete divit, kolik se toho o sobě dozvíte. 

Rozhodně však myslete na to, že náš test je především o zábavě. Proto k němu tak i přistupujte. 

Jaký se vám líbí nejvíce? 

Pokud jste si vybrali prvního motýla, jste velmi empatický člověk. Příběhy ostatních prožíváte stejně silně jako oni a vždy se snažíte pomoci. To často způsobí, že na vás se už nedostane. Na to byste však neměli zapomínat. Platí to přece i v letadle. I tam musíte nejprve nasadit masku s kyslíkem sami sobě, než se postaráte o člověka, který sedí vedle vás.

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Pokud jste si vybrali motýla č. 2, pak milujete pohodu. Málokdy se pouštíte do hádek a své okolí máte tendenci udobřovat. Věříte, že hádkami se nikdy nic nevyřeší. Jste velmi pracovitý člověk a aplikujete to nejen v zaměstnání, ale také ve vztazích. Věříte totiž v sílu rovnováhy. 

Motýl č. 3 symbolizuje člověka, který je velice oduševnělý. Věříte, že nad námi existuje celý vesmír, který ovlivňuje všechny aspekty lidského bytí. Máte skvělou intuici a pokud z něčeho máte dobrý pocit, víte, že jste na správné cestě. K životu vám stačí naprosto obyčejné věci jako je štěstí a dobrý kolektiv. 

Pokud jste si vybrali motýla č. 4, rozhodně si chcete plnit všechny své sny. Navíc pro vás nic není nemožné. Jste do jisté míry snílek, kterého však neodradí ani prvotní neúspěch. Věříte, že vše, co vychází ze středu vašeho srdce, se jednoho dne zkrátka zhmotní. 

Motýl č. 5 pak představuje člověka, který vidí sklenici s vodou vždy na půl plnou. I negativní události berete jako cestu se mnohému naučit a posunout se dál. Vaším problémem je roztěkanost. Chcete všechno stihnout a ke všemu být ve všem nejlepší. To se někdy může podepsat na vaší psychice. 

Pokud jste si vybrali motýla č. 6, patříte mezi racionální jedince, kteří v každé situaci jednají s chladnou hlavou. Máloco vás dokáže rozhodit. Věříte ve zdravý selský rozum a díky němu procházíte životem s lehkostí. 

Zdroje: brightside.me, www.jagranjosh.com, brightside.me