Test moudrosti

Psychologické testy jsou skvělou zábavou ve chvílích, kdy se nudíme. To ale není všechno. Díky nim se také můžeme dozvědět víc o tom, kdo vlastně jsme. 

Respektive jakou máme osobnost a charakterové vlastnosti. Příkladem je i náš obrázek. Jsou na něm vyobrazené 4 různé sovy. Právě ta, která s vámi rezonuje nejvíce, nakonec prozradí vaše charakterové vlastnosti. 

Přesněji řečeno vám napoví, jestli v sobě nosíte moudrost. Nevěříte? Pak na nic nečekejte a ihned si to zkuste. 

Volba sovy

Stačí se po dobu 1 minuty soustředěně zadívat na náš obrázek a vybrat si sovu, která se vám líbí nejvíce a osloví vás. 

Pro více informací se podívejte na toto video: 

Zdroj: Youtube

Vybraná sova pak odhalí, jaké jsou silné a také slabé stránky vašeho myšlení. Vyzkoušejte to a možná budete překvapení, jak moc to sedí. 

Pokud jste si zvolili sovu č. 1, pak jste člověk, který se rád učí. Jste neskutečně zvídavý a všechny podněty kolem berete jakou výzvu naučit se něco nového. Problém je, že často přebíháte z jedné věci na druhou a nemůžete se rozhodnout, co vás baví víc. Na tom je ale nutné zapracovat. Jinak nikdy nic nedotáhnete do konce. 

Volbou sovy č. 2 o sobě říkáte, že jste člověk, kterého trápí úzkosti. Laicky řečeno to znamená, že sklenici s vodou vidíte spíše napůl prázdnou. Důvodem jsou nejrůznější strachy a démoni, kteří vám našeptávají, že to či ono nemůžete zvládnout nebo na to nemáte dost sil. Jednou provždy je ale potřeba nechat všechny obavy za sebou a dělat to, po čem skutečně toužíte. 

Pokud jste či zvolili sovu č. 3, pak jste člověk, kterému chybí notná dávka zdravého sebevědomí. Musíte si začít víc věřit. Rozhodně máte předpoklady dosáhnout všeho, co si zamanete. Důležité je nezpochybňovat sami sebe. Vaší další slabou stránkou je jistá naivita. Máte pocit, že lidé kolem vás jsou dobří a všichni vám v případě nouze pomohou. Tomu ale tak není. Zkuste se více soustředit sami na sebe a začít věřit tomu, že pomoc a podporu ostatních nepotřebujete. 

Výběrem sovy č. 4 o sobě říkáte, že jste sebevědomý člověk, který se nebojí razit si cestou skrze jakékoliv překážky. Víte, co chcete a jste rozhodnutý toho dosáhnout. Cestou však nemyslíte jen na sebe, podporujete stejným způsobem i všechny ostatní. Víte, že štěstí života tkví v tom, že na sobě člověk neustále pracuje a ke stejné aktivitě vybízí o ostatní. 

Zdroje: www.boldsky.com, choices.scholastic.com, astrologytests.com