Co skrýváte

Psychologické testy jsou skvělou zábavou ve chvílích, kdy se nudíme. Jsou ale také dokonalým nástrojem, který nám pomáhá se o sobě dozvědět důležité faktory. 

Například to, jakou máme osobnost. Jaké jsou důležité rysy našeho charakteru. Nebo co ze své povahy skrýváme před světem. 

Příkladem je i náš obrázek. Jsou na něm vyobrazené 4 různé mušle. Ta, která se vám líbí nejvíce a rezonuje s vámi, prozradí, kdo skutečně jste. 

Není na tom nic složitého. Stačí se po dobu několika vteřin soustředěně zadívat na obrázek a nechat své podvědomí vybrat právě tu mušli, která je ta vaše. Tušíte, která to bude? 

Která se vám líbí? 

Pokud jste zvolili mušli č. 1, pak jste typ člověka, který je nadmíru empatický a chápavý. Před světem to ale často tajíte, protože nechcete, aby vás někdo ranil a využil toho. V každé situaci si dokážete poradit a vymyslet správné řešení pro vás nepředstavuje problém. 

Pro více informací se podívejte na toto video: 

Zdroj: Youtube

Občas se stydíte a trvá vám déle, než se s někým pustíte do řeči. Lidem kolem sebe totiž musíte věřit. Jakmile je k sobě pustíte, uděláte pro ně naprosto cokoliv. 

Výběrem mušle č. 2 o sobě říkáte, že skrytou částí vaší osobnosti je neustále pozorovat a učit se nové věci. Jste takříkajíc věčně v pohybu. Chcete se posouvat a být v tom, co děláte pořád lepší. Vaše kreativita nezná mezí. Stejně tak se neradi nudíte, proto neustále vymýšlíte nové a nové možnosti, co dělat. 

Pokud jste si vybrali mušli č. 3, pak jste člověk, který je velice ambiciózní. Jste připravený dosáhnout každého cíle, který se předsevzete a nutno dodat, daří se vám to. Vaším hnacím motorem je především vaše intuice. Nadmíru jí věříte a víte, že vás směruje správným směrem. 

Jakmile máte z něčeho dobrý pocit, sami víte, že jste na správném místě. Stejné je to v případě, že jsou vaše pocity negativní. To pak rychle měníte směr. Jste člověk, který své schopnosti nikomu nenutí. Pracujete potichu. I proto jsou pak všichni překvapení, čeho všeho jste schopní dosáhnout. 

Výběrem mušle č. 4  o sobě říkáte, že jste ten typ člověka, který potřebuje a hledá svobodu. A to naprosto v každé oblasti svého života. Vaši partneři i spolupracovníci tak mohou být mnohdy překvapení, protože na první pohled působíte možná až příliš oddaně. Vám to tak ale vyhovuje. 

Potřebujete volně dýchat, a to bez svobody skutečně nelze. Jen v takovém okamžiku jste totiž kreativní. Tak si to nikým nenechte vzít. 

Zdroje: namastest.net, www.wearehumanangels.org, astrologytests.com