Odhalte svou osobnost

Psychologické testy jsou skvělým nástrojem, jak sami sebe lépe poznat. Často si myslíte, že už všechno víme, opak ale může být pravdou. V každém z nás je mnoho nepoznaného a potlačeného, co je potřeba otevřít a náležitě zpracovat. 

Od toho jsou tu psychologické testy, díky kterým se o sobě dozvíme i to, o čem jsme neměli sebemenší tušení. 

Příkladem je i náš obrázek. Jsou na něm vyobrazené 4 různé postavy. Ta, kterou podle vás potká nehoda jako první, prozradí mnohé o vaší osobnosti. Která to podle vás je? 

Už na nic nečekejte a pusťte se do toho. Není to nic složitého. Stačí se po dobu několika vteřin soustředěně zadívat na obrázek a vybrat postavu, která s vámi nejvíce rezonuje. 

Správný výběr

Na výběr máte ze 4 různých osob. Ty se pohybují různými směry a na každou z nich číhá nebezpečí. 

Pro více informací se podívejte na toto video: 

Zdroj: Youtube

Pokud jste si zvolili osobu č. 1, pak jste člověk s optimistickým pohledem na svět. Ve všem vidíte něco dobrého a víte, že všechno zlé je pro něco dobré. Na lidi působíte jako magnet, jehož optimistické vnímání světa je nakažlivé.

Málokdo vás dokáže naštvat a pokud se tak stane, za 5 minut o ničem nevíte. S vaším pojetím světa se vám rozhodně žije lépe než těm, pro které je sklenice s vodou vždy na půl prázdná. 

V případě, že vaše volba padla na osobu č. 2, pak jste rozený realista. Hravě a s chladnou hlavou vyřešíte jakýkoli problém. Lidé se k vám často obrací pro radu a vaše názory si berou k srdci. Dejte si však pozor, aby vás ostatní kvůli vaší vřelosti nevyužívali.

Vaší slabinou je neschopnost dostatečně vyjadřovat city. I to je důvod, proč se vám nedaří zakotvit v pevném a fungujícím partnerství.  

Pokud vaše volba padla na osobu č. 3, pak jste člověk, který je statečný a moudrý. Nebojíte se žádné překážky, naopak vše, co vás potká, berete jako výzvu posunout se dál. Zlepšit se a dokázat sami sobě, že jste do zvládli. 

Myslete však na to, že i ten nejstatečnější člověk se občas potřebujete vyplakat a dovolit si být slabý. 

V případě, že jste si zvolili osobu č. 4, pak jste snílek s hlavou neustále v oblacích. Realita všedních dnů vám uniká, na lidi se díváte přes růžové brýle a bezmezně věříte všem kolem sebe. To ale není správné. Lidé vás často využívají, protože vycítí, že si necháte vše líbit. 

Zkuste své snění trochu zkrotit a vidět život více realisticky. Uvidíte, že ti praví přátelé vám v něm zůstanou. 

themindsjournal.com, www.indy100.com, www.nbcnews.com