Co vidíte? 

Obrázek založený na optické iluzi prozradí, zdali vás láska mění k lepšímu, nebo z vás dělá horšího člověka. Zcela jistě jím odhalíte, co vaší povaze skutečně dominuje. 

Psychologický test vychází z obrazu malíře Olega Šipliaka, který je známý svou oblibou kombinovat tváře a krajiny. Cílem je vytvořit obraz, který nejednomu z vás zamotá hlavu.

A o to přesně také jde. Optické iluze jsou nástrojem, jak naplno zapojit mozek a nechat povědomí vnímat, co samo vnímat chce. Co se mu jeví jako nejdůležitější. Tušíte, co to bude? 

Není na tom nic složitého. Stačí se po dobu 1 minuty zadívat na obraz s názvem "Naše myšlenka, naše píseň". Pak se dozvíte, jak moc se měníte, když jste zamilovaní. 

Psychologické rysy

Právě to, na co se naše oči zaměří jako první, následně určí, jakými psychologickými rysy se vyznačuje naše osobnost. 

Pro více informací se podívejte na toto video: 

Zdroj: Youtube

Pokud jste se jako první zaměřili na malíře a jeho dílo, pak jste člověk, který se až příliš soustředí na objekt své touhy. Laicky řečeno to znamená, že zamilovanost z vás dělá člověka závislého na partnerovi. Žijete pouze pro něj a velmi rychle se stáváte závislými. Tím však můžete druhého dusit. 

V případě, že se vaše pozornost zaměřila na muže bez knírku, jste člověk, jehož osobnost se s láskou stává vážnější. Pokud jste ve vztahu, rychle ztrácíte dětskou hravost. Máte pocit, že na ni v partnerství není prostor. To je ale velká chyba. Ve vztahu je nejdůležitější zůstat i nadále sám sebou. Jen tak to totiž může fungovat. 

Pokud se vaše pozornost stočila k ženě nacházející se vedle stromu, pak vám zamilovanost přináší větší smyslnost. Vše se mění k lepšímu a vy jste schopní prožívat každou emoci daleko otevřeněji. 

Pokud jste si jako první všimli muže s knírkem, pak se z vás zamilovaností stává zemitější člověk. Laicky řečeno si uvědomujete, jak skvělé je mít vedle sebe milující rodinu a budovat domov. Nemělo by to z vás ale udělat domácího pecivála. Vztah nestačí mít, musí se na něm neustále pracovat. 

V případě, že se vaše pozornost zaměřila na domy, s příchodem zamilovanosti se stáváte člověkem, který plánuje dlouho dopředu. Věříte, že se svým protějškem zůstanete už navždy. Občas je dobré sundat si růžové brýle.

Zdroje: www.express.co.uk, www.the-sun.com, www.indiatimes.com