Co upoutá pozornost

Optické iluze pracují s pozorností člověka. To, čeho si všimnete jako první, odhalí mnohé o vaší osobnosti. Příkladem je i náš obrázek, který přináší vhled do vašeho vnitřního světa.

Výjimečnost této optické iluze spočívá v její jednoduchosti. Stačí se na ni soustředěně zadívat a vybrat motiv, který vás takříkajíc uhodí do očí. Tušíte, který to bude? 

Pokud jste jako první spatřili tvář, jste člověk, který si pečlivě promýšlí všechny své kroky a obraz ideálního světa kolem sebe.

Jste kreativní, vše, do čeho se pustíte, zvládáte s přehledem sobě vlastním. Toužíte po dokonalosti. Ať už se to týká vzhledu, majetku, společenského postavení nebo dosažených úspěchů. 

Dejte si však pozor na to, aby vás vaše touha po dokonalosti příliš nepohltila. Nic se nemá přehánět a je třeba si uvědomit, že každá dokonalost někde končí. Nežeňte se za uznáním od druhých, naopak se snažte o svou vlastní autenticitu. 

Pokud se vaše pozornost zastavila na mozku či stromu, jste člověk neukojitelně zvědavý. Neustále toužíte po vědění. Vaše existence se točí kolem učení a pochopení složitostí celého světa.

Co vidíte? 

Fascinují vás různá témata, od nadpřirozených jevů až po konspirační teorie a záhady. Ostatní vás vnímají jako studnici vědomostí, která bez námahy chápe složité psychologické koncepty. 

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

S každou novou informací se posouváte. Laicky řečeno to znamená, že přesně tohle je cesta, díky které chápete vesmírnou pravdu. Rádi analyzujete, spojujete a poznáváte různá data. Vnímáte je jako cestu k vyřešení záhad, které vám nedají spát. 

Vaším cílem je odhalit svou vlastní pravdu a účel. Dejte si však pozor, abyste při tom všem hledání neztratili sami sebe. Nedefinují vás odpovědi, které najdete, ale otázky, které si kladete.

Pokud jste jako první spatřili ptáky a přírodu, jste ztělesněním svobodného ducha, který se odmítá podřídit jakýmkoli společenským dogmatům. Vaším cílem je za každé situace zůstat hlavně sám sebou.

Jste člověk, který je neustále v pohybu a v jednom kuse vyhledává nové zážitky. Žijete tady a teď. Charakterizuje vás spontánnost a radost ze života. Vaším útočištěm je příroda. Přejete si žít jako na dovolené, která nikdy nekončí. 

Zdroje: themindsjournal.com, understandingcompassion.com, timesofindia.indiatimes.com