Nejlepší stránka charakteru

Psychologické testy nejsou pouze způsobem, jak zahnat nepříjemné chvíle nudy a nic nedělání. Jsou hlavně cestou, jak se sami o sobě můžeme mnohé dozvědět. 

Příkladem je i náš obrázek. Je na něm vyobrazených 6 různých druhů psů. Ten, který se vám líbí nejvíce a je nejbližší vašemu srdci, prozradí nejlepší stránku vašeho charakteru. 

Nevěříte? Pak na nic nečekejte, a pusťte se do toho. Sedí to totiž naprosto přesně. A není na tom ani nic složitého. 

Stačí se soustředěně zadívat po dobu 1 minuty na náš obrázek a vybrat si psa, který s vámi nejvíce rezonuje. Ten pak odhalí, kdo skutečně jste. Víte, co to bude? 

Váš oblíbený pes

Jakmile si vyberete právě ten druh psa, který je zkrátka ten váš, dozvíte se o sobě nejlepší stránku své povahy. Ta vás jistě dělá výjímečnými. 

Pro více informací se podívejte na toto video: 

Zdroj: Youtube

Pokud váš výběr padl na psa č. 1, pak jste člověk, který je nadmíru ochranářský. To platí nejen pro vaši rodinu, ale také u blízkých a spolupracovníků. Berete jako naprostou samozřejmost je chránit a zajistit tak jejich bezpečí. Rodina je pro vás navíc alfa a omega vaší existence. 

Výběrem psa č. 2 o sobě říkáte, že jste člověk, který je pohostinný. Rád se lidem věnujete a k tomu patří i dobré jídlo a pití. Vůbec přitom nevadí, jak dlouho dotyčného znáte. Jestli celý život nebo jste ho právě potkal před 5 minutami. 

Pokud jste si vybrali psa č. 3, věřte, že vás lidé mají rádi pro vaši empatii. Vždycky se každému snažíte pomoci a vždycky nasloucháte. Lidé k vám chodí pro cenné rady a občasné obejmutí. Jen je třeba myslet na to, že ne každý je pro vás schopný udělat to samé. 

Výběrem psa č. 4 o sobě říkáte, že se pro každého klidně rozdáte. Naplňuje vás to pocitem, že světu předáváte to dobré. Ať už se to týká pomoci nebo drobných dárků, lidé, které máte ve svém okolí, to vědí a jsou vám za to nesmírně vděční. 

Pokud jste si zvolili psa č. 5, pak jste člověk, který nesnáší konflikty. Vždy se snažíte jakýkoliv zádrhel vyřešit rychle a co nejvíce v klidu. Pohoda a dobrá nálada jsou totiž piedestalem vašeho života. 

Výběrem psa č. 6 o sobě říkáte, že jste neoblomný optimista. Sklenici s vodou vidíte vždy napůl plnou. Ať jsou vnější okolnosti jakékoliv, není to pro vás podstatné. Víra v to, že všechno nakonec dobře dopadne, vám drží úsměv na rtech. 

Zdroje: astrologytests.com, www.jagranjosh.com, www.fourpaws.com