Kdo jste? 

Psychologické testy jsou nejen skvělým způsobem, jak zahnat nudu. Jsou také cestou, jak sami sebe lépe poznat a jak se o sobě něco dozvědět.

Příkladem je i náš obrázek. Test osobnosti s pírkem, který vám zaručeně prozradí, jakou máte osobnost. 

Každý člověk je jiný a tím je svým způsobem jedinečný a nenahraditelný. Vědět, jací jsme, tak může být skvělým prostředkem k tomu, začít si sebe více vážit. 

S naším testem to není nic složitého. Stačí se po dobu několika vteřin zadívat na náš obrázek a vybrat si pírko, které se vám nejvíce líbí. To pak prozraví, jací jste. 

Už na nic nečekejte a pusťte se do toho. Je to skvělá zábava!

Jaké pírko jste vybrali?

Pokud vaše volba padla na pírko č. 1, pak jste člověk, který je mírumilovný, vyhýbá se konfliktům a miluje společnost podobně smýšlejících lidí. Každému pomáháte a jste oporou. Věříte totiž, že energie, kterou vyšlete, se vám jednoho dne také vrátí.

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Volbou pírka č. 2 jste se právě pasovali na člověka, který je velice moudrý. Máte přehled o tom, co se děje nejen kolem vás, ale i ve světě. Díky své sečtělosti a zvídavé mysli na ostatní působíte jako vrba. Tedy jako někdo, na koho se s oblibou obrací s prosbou o radu i nalezení životního směru. 

Pokud jste si zvolili pírko č. 3, pak jste člověk, který má ambice. Ty se pak snažíte stůj co stůj držet. Pokud totiž v životě máte cíl, stává se z vás spokojený člověk. Oplýváte velkou dávkou pozitivní energie, kterou rychle přednášíte na ostatní. Není se ale čemu divit. Jako člověk, který bezmezně věří, že každý sen se může splnit, jste pro ostatní zdrojem nekonečné inspirace. 

Volba pírka č. 4 znamená, že jste člověk, který je praktický. Na vše se díváte realisticky a každý případný problém řešíte s naprosto chladnou hlavou. Ostatní to fascinuje, neboť tam, kde by se oni utápěli v depresích, se vy usmíváte a děkujete životu, že vám právě takovou zkoušku poslal. 

Pokud jste zvolili pírko č. 5, pak jste člověk detailista. V praxi to znamená, že po pracovní stránce vynikáte a před ostatními máte náskok, pokud se to však týká vztahů, tak občas působíte jako červený hadr na býka. Po svých přátelích, rodině a partnerech totiž vyžadujete stejnou mravenčí práci a dodržování detailů, jako sám u sebe. A to jim občas může vadit. Nebojte se sem tam slevit ze svých zásad.  

Zdroje: themindsjournal.com, her.womenworking.com, www.davidwolfe.com