Zásadní rys osobnosti

Psychologické testy nejsou pouze zábavou ve chvílích, kdy nemáme takříkajíc do čeho "dloubnout". Jsou skvělým nástrojem, jak sami sebe lépe poznat. 

Příkladem je i náš obrázek. Je na něm vyobrazených 6 různých pláží. Ta, na které byste nejraději strávili dovolenou, pak o vás mnohé vypovídá.

Přesněji řečeno se díky ní dozvíte, jaký je zásadní rys vaší osobnosti. Jestli je pozitivní nebo je třeba ho změnit. 

Není na tom nic složitého, stačí se po dobu několika vteřin zadívat na náš obrázek a vybrat přesně tu pláž, která s vámi nejvíce rezonuje. Už víte, která to bude? 

Vaše vysněná pláž

Jakmile vyberete pláž svých snů, dozvíte se, jaký osobnostní rys ve vašem charakteru převládá. Tak na nic nečekejte a pusťte se do toho. Sedí to naprosto přesně!

Pro více informací se podívejte na toto video: 

Zdroj: Youtube

Pokud jste si zvolili pláž č. 1, pak je vaší zásadní charakterovou vlastností ctižádostivost. Tu projevujete v každé sféře svého života. Ať už je to práce anebo vztahy, vždycky se snažíte dosáhnout maxima. 

Volbou pláže č. 2 o sobě říkáte, že jste mírné nerozhodný člověk. Dlouho váháte a rozmýšlíte, když už rozhodnutí uděláte, dost často ho posléze změníte. Jste poměrně důvěřivý člověk, přesto si všechno rád děláte podle svého uvážení. 

Pokud jste si zvolili pláž č. 3, pak vězte, že zásadním rysem vaší osobnosti je u vás empatie. Nikdy se nerozhodujete jen sami za sebe. Vždycky přemýšlíte, jak to či ono rozhodnutí nakonec ovlivní všechny kolem vás. 

Výběrem pláže č. 4 o sobě říkáte, že jste nekonfliktní. Sporům a nedorozuměním se vyhýbáte jako čert kříži. Špatně se vám v nich funguje. Máte rádi klid a pohodu a ty se snažíte za každou cenu udržet. 

Pokud jste si zvolili pláž č. 5, pak jste manipulátor. Řadíte se ale mezi ty hodné. Vždy volíte taková slova, která neubližují, abyste dosáhli vlastního prospěchu. Hodně při tom však dbáte na to, aby vaše činy nikoho neohrozily. 

Výběrem poslední pláže, tj. pláže č. 6 o sobě říkáte, že vaším zásadním charakterovým rysem je pozitivně laděná mysl. Ať se děje cokoliv, vaše víra v to, že dobro vítězí a vše nakonec dobře dopadne, je bezmezná. 

Zdroje: namastest.net, www.jagranjosh.com, understandingcompassion.com