Osobnostní test Kostka

Podstatou tohoto testu je vaše představivost. Přesněji řečeno 4 motivy. Pole, kostka, kůň a květiny. Díky nim s přesností odhalíte, jaká osobnost se ve vás skrývá. 

Psychologický test vznikl ve 20. letech 20. století s cílem pomoci při výběru vojenského personálu. Postupem času prošel zdokonalením a diverzifikací. Nyní vám nabídne to nejcennější: Skutečný pohled na sebe sama.

Dozvíte se, jakou podstatu ztělesňujete. Zapojíte naplno hlavu a ke všemu se pobavíte. Nudit se tedy rozhodně nebudete. Náš psychologický test vám poskytne obecný přehled o vaší identitě, o tom, kdo jste a jak se díváte na svět kolem sebe. Osobnostní test Kostka odhalí každou vrstvu vaší osobnosti. 

Pole, kostka, kůň, květiny

Není na tom nic složitého. Sedněte si a představte si pole. Pole představuje vaši mysl. Jeho velikost představuje vaše znalosti o světě a rozsah vaší osobnosti. Stav pole pak vyjadřuje, jak osobnostně působíte na první pohled.

Pro více informací se podívejte na toto video: 

Zdroj: Youtube

Pokud je pole suché, na lidi působíte jako pesimista. Pokud je travnaté, lidé vás vnímají jako optimistu a pokud jde o pole, o které se někdo řádně stará a které je dobře střižené, pak budíte dojem člověka, který je opatrný.

Pak si na poli představte kostku, může to být dřevěná bedýnka na zeleninu. Velikost bedny představuje vaše ego a její vzhled dojem, kterým působíte. Pokud je bedýnka hladká, jste velmi empatický člověk, pokud má hrubý povrch, nezdráháte se říct pravdu do očí a pokud jde o bednu, která je hrbolatá, máte tendenci kritizovat druhé. 

Pak si na vámi vytvořeném poli představte koně. Symbolizuje vašeho ideálního partnera. Jeho barva naznačuje vlastnosti, které hledáte, zatímco jeho aktivita naznačuje, jak pevný vztah si představujete. 

Pokud si váš kůň hraje, chcete pohodové partnerství. Pokud váš kůň běží, pak chcete partnera, který vám dopřeje osobní prostor a pokud jste si představili koně, který stojí, hledáte partnera zcela oddaného. Hnědá barva symbolizuje spolehlivost, černá dominanci a bílá věrnost. Pokud je barva vašeho koně jiná, pak toužíte po originalitě.

Nakonec si představte květiny. Jejich počet reprezentuje vaši oblíbenost a jejich rozmístění pak blízkost, kterou k rodině a přátelům cítíte. Pokud je na vašem poli jen pár květin, pravděpodobně nejste moc oblíbení. Může to ale znamenat i to, že dáváte přednost kvalitě před kvantitou. Pokud jsou květiny blízko u sebe, na rodině a přátelích vám velmi záleží. Laicky řečeno jsou pro vás středobodem vašeho vesmíru. 

Zdrojem: medium.com, owlcation.com, www.personalityquiz.net