Přístup k úkolům

Jste pečlivý plánovač, který zná předem každou minutu svého pracovního rozvrhu nebo jedete na vlně momentální spontaneity? Pokud to nevíte a rádi byste to zjistili, přinášíme vám dokonalý osobnostní kvíz. Ten objasní váš jedinečný profesní přístup.

Tento rychlý a snadný osobnostní test je vytvořený tak, aby odhalil, jak vaše podvědomé preference odráží vaše pracovní návyky. Není na něm nic složitého. Stačí se soustředěně zadívat na obrázek a vybrat pláž, která je vám nejblíže. Která s vámi nejvíce rezonuje. 

Na výběr máte ze tří možností. Každá z pláží je označená písmenem A, B nebo C. Aniž byste nad tím horlivě přemýšleli, vyberte si pláž, která vás nejvíce zaujala. Jste připraveni?

Odhalte svou osobnost

Pokud vás nejvíce zaujala pláž A, s velkou pravděpodobností k práci přistupujete metodicky. To znamená, že nejvíce výkonní jste ve chvíli, kdy je kolem vás ticho a klid. Jen tak jste schopní se plně soustředit. 

Chcete si vyzkoušet ještě jeden osobnostní test? Podívejte se na video: 

Zdroj: Youtube

Nebojte, nedělá to z vás introverta, jen potřebujete strukturu, pořádek a pečlivý přístup k detailům. Tvrdá práce je vaší silnou stránkou a jste odhodlaní dotáhnout své projekty do zdárného konce. Nezapomínejte však na přestávky a sem tam své mysli dopřejte odpočinek!

Vybrali jste pláž B? Pokud ano, jste pravděpodobně srdcem volnomyšlenkář. Dynamické prostředí je místem, kde záříte a kde se projeví vaše přizpůsobivost. Právě ta je jednou z vašich nejsilnějších vlastností. 

Místo toho, abyste se striktně drželi plánů, raději jdete s proudem a přizpůsobujete se změnám, které přicházejí. Jste flexibilní, kompromisy vám nečiní potíže a extrémně si zakládáte na příjemné pracovní atmosféře. 

Vaší slabinou je občasná prokrastinace. Někdy až příliš dlouho přemýšlíte, jaká cesta je ta správná a vám zbytečně utíká čas.

V případě, že vás nejvíce zaujala pláž C, pak jste člověk ztělesňující dokonalou kombinaci metodického plánování a volné přizpůsobivosti. 

Oceňujete strukturu, ale víte, kdy je potřeba být flexibilní. Máte bystrou mysl, strategie vám nečiní potíže a nemáte strach hledat inovativní řešení. Vynikáte v předvídání a zvládání změn. Nezapomeňte, že klíčové je udržet rovnováhu. Metodické ani volnomyšlenkářské tendence by neměly převládat.

Ačkoliv nás psychologické testy plně nedefinují, rozhodně jsou způsobem, jak můžeme sami sebe lépe poznat a zapracovat na všem, co je potřeba.

www.jagranjosh.com, pixelsmashers.com, pixelsmashers.com