Kdo skutečně jste?

Psychologické testy pracují nejen s našima očima, ale hlavně s naší hlavou. To, pro co se nakonec rozhodneme, pak může mnohé prozradit o naší osobnosti. Příkladem je i náš obrázek. Je na něm vyobrazených 5 druhů ptáků. 

Ten, který se vám líbí nejvíce, tedy ten, pro kterého z ptáků se rozhodnete, následně odhalí, zdali jste vyrovnaní, nebo je vaší doménu spíše náladovost. Nevěříte? Pak na nic nečekejte a hurá do toho. Sedí to víc, než by vás napadlo. 

Nemusíte se snažit přehnaně analyzovat a přemýšlet. Stačí, když se po dobu 1 minuty soustředěně zadíváte na náš obrázek a zkrátka vyberete takový druh ptáka, který se vám líbí nejvíce. Tušíte, jaký druh to bude? 

Odhalte svou osobnost

Pokud jste si vybrali ptáka č. 1, jste naprosto pozitivní člověk. Víte, že každý den je nový začátek a tak vše, co se předchozí den nepovedlo, házíte stranou. Věříte, že dnes je právě ten den, kdy se to povede. Na život se usmíváte, protože s úsměvem jde všechno lépe.

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Pták č. 2 o vás vypovídá, že jste klidný člověk. Vždy jednáte s rozvahou a panika nemá ve vašem životě místo. Věříte v harmonii a klid a ty si chcete stůj co stůj udržet. Ať se kolem vás děje cokoliv, berete to jako výzvu posunout se dál a mnohému se naučit. 

Volba ptáka č. 3 značí takového člověka, který je schopný vše zanalyzovat s chladnou hlavou. Držíte si v každé situaci naprosto racionální přístup. Nikdy nezmatkujete a vždy se snažíte přenést klid také na ostatní. Věříte totiž, že v klidu je síla. 

Volba ptáka č. 4 představuje člověka, který není vyrovnaný. Projevuje se to ve všech sférách jeho života. Od nálad, které se mění častěji než počasí na moři, až po názory. Pokud se v jeden okamžik plně držíte teze, že všechno zvládnete, za 5 minut to může být naprosto jinak. Jednou si věříte, podruhé plavete ve vodách vlastních pochybností. Lidé kolem vás se díky tomu často cítí zmatení a přesně neví, co od vás mají očekávat. 

Pokud vaše volba padla na ptáka č. 5, pak si buďte jistí, že jste přesně ten typ člověka, který výkyvy nálad nikdy netrpí. Jste od přírody klidný a vyrovnaný. Když se něco nepovede, rozhodně nebrečíte nad rozlitým mlékem. Naopak se řídíte heslem: Jde se dál a s každodenními přešlapy si hlavu příliš nelámete. 

Zdroje: timesofindia.indiatimes.com, thepleasantpersonality.com, astrologytests.com