Kam směřuje pozornost

Psychologické testy jsou skvělým prostředkem, jak se zabavit a mnohé o sobě zjistit. Příkladem je i náš obrázek. Ten odhalí, jaká je vaše skutečná podstata. 

Zdali jste romantická duše, dumající filosof nebo všudypřítomný pohodář. Není na tom nic složitého, jen se po dobu několika vteřin zadívejte na obrázek a vyberete tu část, která vaši pozornost upoutá jako první. 

Tušíte, co to bude? Právě to nakonec odhalí skryté rysy vaší osobnosti. Už na nic nečekejte a pusťte se do toho. 

Obrázek prozradí

Pokud jste si jako první všimli rybiček, pak jste pohodář, který chce za každou cenu klid. Neustále se snažíte s každým vycházet, málokdy řeknete názor a slovo hádka nemáte vůbec ve svém slovníku. 

Pro více informací se podívejte na toto video: 

Zdroj: Youtube

Je však třeba si uvědomit, že tohle není ta nejoptimálnější cesta, jak být v životě skutečně spokojený. Člověk by měl umět vyjádřit, co si myslí, bez ohledu na to, jak se budou tvářit ostatní. Stejně se nikdy nezavděčíte všem. Tak se o to v jednom kuse nesnažte. 

V případě, že vaši pozornost upoutala tvář ženy, jste jednoznačně rozený romantik. Prioritou vašeho života jsou fungující vztahy, ať už je to partner nebo maminka. Chcete všechno přesně tak, jak jste si to vysnili. 

Nosíte růžové brýle, všem všechno věříte a pak vám často zbývá jediné: Oči pro pláč. Naučte se vidět svět kolem sebe více realisticky, pak se vám totiž budete žít lépe. Jakmile ztratíte zbytečné iluze a uvidíte život více reálně, odrazí se to na vás samotném. Na vaší vlastní sebelásce. 

Pokud vaši pozornost upoutala obloha, poslední motiv našeho obrázku, pak jste filosof. Neustále přemýšlíte nad každým detailem svého života a někdy z toho máte pořádný splín. Zkuste myšlenky nechat myšlenkami a zaměřte svou pozornost na vše, co máte a čeho už jste stačili dosáhnout. 

Lidem se často jevíte jako člověk, který je neustále mimo realitu. To proto, že máte svůj vlastní svět. Pokud se v něm ale cítíte dobře, není potřeba ho měnit. Zkuste jen tolik nepřemýšlet, zbytečně tím zahlcujete a vyčerpáváte mysl. 

Zdroje: themindsjournal.com, mindsjournal-official.medium.com, timesofindia.indiatimes.com