Jaká jste šelma?

Psychologické testy jsou nejen skvělou zábavou, jak zapojit naplno mozek. Dávají nám i možnost dozvědět se co nejvíce o tom, kdo jsme. Jaké jsou temné stránky naší osobnosti, které všichni zcela jistě máme? 

Příkladem je i náš psychologický kvíz. Ten odhalí negativní rysy vaší osobnosti. Nevěříte? Pak na nic nečekejte a vyzkoušejte ho. Možná sami budete překvapení, co všechno jste se o sobě dozvěděli. 

Stačí se na několik vteřin soustředěně zadívat na náš obrázek. Následně si vyberte jednu z vyobrazených šelem. Tu, která s vámi rezonuje nejvíce. My vám pak prozradíme, jakými temnými stránkami vaše osobnost disponuje. 

Je to naprosto jednoduché. Nechte své podvědomí pracovat za vás a vyberte takové zvíře, které pocitově chcete. 

Temné stránky osobnosti

Pokud byla vaší volbou opice, pak jste člověk, který často neví, na jakou stranu si stoupnout. Chcete být se všemi za dobře a nedochází vám, že často tím ubližujete všem ve svém okolí. Proto byste na sobě v tomto směru měli zapracovat a uvědomit si, že nemůžete sedět na několika židlích najednou.

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Další vaší temnou stránkou je neupřímnost. Abyste si nikoho nepoštvali proti sobě, raději všem pochlebujete a za zády je pomlouváte. Měli byste více dbát na kvalitu svých přátel, než se zaměřovat pouze na to, aby vás všichni měli rádi. 

Pokud vás jako první zaujal tygr, jste člověk, který dříve jedná, než myslí. Ve svých závěrech jste impulsivní. Toužíte po tom mít neustále pravdu a často zapomínáte na to, že žádný učený z nebe nespadl. Máte sklony k výbušnosti a následky vám docházejí pozdě. 

Zkuste si občas počítat do deseti než něco řeknete. Sami zjistíte, že po chvilce vás opustí ty největší emoce a spoustu věcí uvidíte jinak. 

Výběrem lva dáváte svému okolí jasně najevo, že si připadáte jako král. Jste sice přirozený vůdce, často ale jednáte manipulativně a vaše prvenství je jediným vaším zájmem. Jste schopní použít i takové techniky, které nelze považovat za zcela férové. Vám to ale nevadí. Jako správný lev chcete zvítězit za každou cenu. 

Možná je na čase si uvědomit, že život nestojí pouze na vítězství a úspěchu. Spočívá ve zcela obyčejných věcech. Na to je dobré občas myslet a nehnat se vždy na stupeň vítězů. 

Pokud jste si zvolili lišku, pak jste přesně ten typ člověka, který jedná rád ve vlastním zájmu. Lidi kolem sebe často využíváte ve svůj prospěch a jakmile vám dají, co chcete, jdete o dům dál. Měli byste si uvědomit, že jednou spadne klec i na vás. Čím dřív se začnete chovat férově a pracovat na všech aspektech svého života, tím dříve napravíte vše, co jste do této chvíle napáchali. Jednat ve vlastním zájmu sice můžete, nemělo by to však hraničit se sobeckostí. 

Zdroje: www.jagranjosh.com, themindsjournal.com, www.davidwolfe.com