Objevte svůj charakter

Psychologické testy jsou skvělým způsobem, jak se zabavit ve chvílích, kdy zkrátka nemáme co dělat. Jsou ale také cestou sebepoznání. Příkladem je i tento test, který odhalí váš charakter. 

Respektive zjistí, jaké jsou vaše silné stránky. Nebojte se náročnosti. Stačí se po dobu několika vteřin zadívat na obrázek a vybrat si sluníčko, které se vám líbí a nejvíce s vámi rezonuje. 

Na výběr máte přesně z osmi různých sluníček. Každé z nich pak o vašem charakteru vypovídá něco jiného. Nevěříte? Pak není nic snazšího, než si náš test teď hned vyzkoušet. 

Nejhezší sluníčko

Výběr sluníčka odhalí silné stránky vaší povahy. Možná budete překvapení, jak moc tato charakteristika sedí. 

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Pokud jste si zvolili sluníčko č. 1, pak si gratulujte. Jste jednoznačně optimistou. Tedy člověkem, který se na svět dívá s úsměvem a na všem vidí to dobré. Věří, že i špatné dny jsou přínosem, jak se něčemu naučit. 

Sluníčko č. 2 o vás vypovídá, že vaší silnou stránkou je diskrétnost. Kdokoliv vám něco sdělí, má tedy jistotu, že tu u vás také zůstane. To samé čekáte i od druhých. 

Sluníčko č. 3 říká, že jste velmi moudrý člověk. Ke své moudrosti jste ale nepřišel jako slepý k houslím. Rád se vzděláváte a máte pocit, že jakmile si osvojíte jednu znalost, je čas začít s další. 

Pokud jste si zvolili sluníčko č. 4, znamená to, že jste neskonale romantická duše. Věříte v pohádky a dobré konce. Do jakéhokoliv vztahu vždy jdete s přesvědčením, že bude trvat celý život. 

Výběrem sluníčka č. 5 o sobě říkáte, že jste velmi vlídný člověk. Nikoho nikdy nesoudíte a slušnost považujete za nutnost. Každému pomáháte a do každého jste schopný se vcítit. 

Sluníčko č. 6 znamená, že vaším hlavním životním mottem je zábava. Nemusí to však nutně znamenat, že protančíte celou noc. Stačí, když jste v kolektivu lidí, kteří jsou přátelští a uvolnění. Jste poměrně velký extrovert, který se nebojí být středem pozornosti. 

Pokud vaše oči stanuly na sluníčku č. 7, pak jste nenapravitelný snílek. Svým snům věříte a snažíte se je jeden po druhém plnit. Co na tom, že jich máte klidně 5 najednou a není čas se každému z nich věnovat se 100 % houževnatostí. 

Sluníčko č. 8 pak představuje člověka pohodáře. Nerad spěcháte, nerad se zlobíte, nerad soudíte. Chcete zkrátka klid a pohodu. 

Zdroje: swordstoday.ie, namastest.net, timesofindia.indiatimes.com