Jste to, co jíte

Pokud tomu nevěříte, můžete si nyní vyzkoušet náš test. Ten je nejen o sušenkách, ale také o tom, kdo jste. Přesněji řečeno odhalí, jaké jsou tajné rysy vašeho charakteru. 

Osobnost, jak ji vnímáme a chápeme, je souhrnem našich rozhodnutí a myšlenek v průběhu života. Jakákoliv volba, a to i ve světě sušenek, tak může odhalit výrazné aspekty vaší povahy.

Už na nic nečekejte a pusťte se do toho. Není na tom nic složitého. Stačí si z námi nabízených šesti možností sušenek vybrat tu, kterou máte nejraději. 

Pokud jste se rozhodli pro sušenku č. 1, pak podle psychologů ztělesňujete sladkost, laskavost a spolehlivost. Díky tomu, že dáváte přednost jednoduchosti a stálé rutině, jste od přírody přátelští a ochotní kdykoliv podat pomocnou ruku. Jste typem člověka, kterého si každý přeje mít za přítele.

V případě, že vaše volba padla na sušenku č. 2, jste podle psychologů upřímný , opravdový a velice přizpůsobivý člověk. Díky své praktické povaze a vysoké schopnosti být týmový hráč ztělesňujete jednoduchost a kultivovanost a přitahujete ostatní jako magnet. Vynikáte odolností vůči stresu.

Dobrodružství a zábava

Pro ty, kteří si nejraději pochutnávají na sušenkách č. 3 platí, že mají dobrodružnou povahu a rádi se baví. 

Co o vás řekne vaše oblíbená sušenka? 

Zdroj: Youtube

Vaše neustále dobrá nálada přitahuje každého, kdo se jen mihne vedle vás. S lehkostí sobě vlastní řešíte jakýkoliv problém a výzvy berete jako možnost něco se v životě naučit.

Pokud vaše volba padla na sušenku č. 4, vynikáte kultivovaností a neotřelým stylem. Ten se odráží ve všech aspektech vašeho života, od oblečení, které nosíte, až po jídlo, které máte rádi. 

Nebojíte se projevit, zůstat sami sebou. Vyzařujete jedinečnost a bez ohledu na okolnosti máte vždy hlavu vztyčenou.

V případě, že jste si vybrali sušenky č. 5, jste zajímavý a zábavný člověk. Lidé vás milují. Jako společenský motýl, kterému se daří na večírcích a velkých setkáních, přinášíte radost všem kolem vás. Dávejte však pozor na emoce druhých, ty si občas berete až příliš k srdci a to vás může vyčerpat.

A konečně, pokud jste dali přednost naší poslední volbě, tedy sušence č. 6, jste silný člověk plný emocí. Ty však dáváte najevo jen málokdy. Lidé vás mají za odolného a nezlomného člověka, a to i v případě, že se zrovna cítíte slabí. , 

Jste odvážní a odhodlaní, zároveň však máte i něžnou a jemnou stránku. Tu nabízíte jen těm, kteří jsou vašemu srdci blízcí.

www.womenworking.com, www.buzzfeed.com, www.fnp.com