Zjistěte, jací jste

Psychologické testy neslouží pouze k tomu, abychom plně zapojili svůj mozek. Díky nim se nakonec můžeme dozvědět, kdo a jací jsme. 

Příkladem je i náš obrázek složený ze šesti různých vodních ploch. Ta, která vaše oči zaujme nejvíce a bude s vámi souznívat, následně prozradí váš charakter. 

Nevěříte? Pak na nic nečekejte a pojďte si to ihned vyzkoušet. Možná budete překvapení, jak moc výstižné to bude. 

Co jste vybrali?

Pokud vaše volba padla na malý rybník, pak jste člověk s velkým srdcem, který bytostně nesnáší jakákoliv dramata. Jste takříkajíc "tichá voda". Věříte, že život je o maličkostech a z nich se dokážete náležitě radovat. Věci, které ostatní často nevidí, považujete za velké a krásné. Ať už je to krásné počasí po ránu, nebo beruška, kterou vidíte v trávě, všechno považujete za velký dar. Milujete rodinu a okruh přátel nemáte velký. Kvalita u vás vždy vítězí nad kvantitou. 

Pokud jste si vybrali vodní plochu obklopenou ledovci, buďte si jistí, že jste člověk se silnou osobností. Lidé vás považují za vůdce a často si k vám chodí pro rady. Aby ne, když plně věří vašemu úsudku. Jste rozený extrovert, který miluje zábavu a jakoukoliv pozornost. Životní pády jsou pro vás výzvou, jak se mnohému naučit  a posunout se dál. 

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Klidné jezero značí člověka, který bilancuje na pomezí introverta a extroverta. Jste vyznavačem klidu a pohody. Na své okolí působíte jako člověk se silnou duší, který má značné duchovní hodnoty. Jste spolehlivý a zodpovědný. Máte dar obrátit v úspěch vše, na co sáhnete. 

Pokud vaše volba padla na bouřlivý vodopád, působíte na lidi jako magnet. Všichni si přejí být ve vaší společnosti. Sršíte optimismem a nezkazíte žádnou zábavu. Milujete dobrodružství a jediné, čemu skutečně věříte, je vaše intuice. Už tolikrát váš přesvědčila, že je dobré jí věřit. Jste v jádru romantická duše a pro pravdu nikdy nechodíte daleko. 

Volba divoké řeky vypovídá o vašem charakteru, že jste zvídavý i zvědavý člověk. Rád se učíte a pro vše, co vám není jasné, chcete odpověď. Ne vždy jste však ochotní si počkat. Se zbrklostí se potýkáte také v zaměstnání, kde si na svá bedra často berete více, než jste schopní reálně unést. Nikdy však neztrácíte víru, že se to nakonec povede. 

Pokud jste si zvolili klidný oceán, jste přesně tím člověkem, který je velice empatický. Všechny příběhy svých přátel prožíváte s nimi a vždy se snažíte být nápomocní. Jste člověk dvou tváří. Jednou volíte bujarý večírek končící nad ránem, podruhé procházku v přírodě, kde jste v daný moment zcela sami. V životě potřebujete rovnováhu, a to skutečně v každé jeho oblasti. 

Zdroje: littlethings.com, www.exmoorjane.com, www.the-sun.com