Rozený vůdce

Náš test skutečně odhalí, zda v sobě nosíte vrozené vlastnosti vůdce, nebo máte spíše harmonického ducha. Tak už neotálejte, soustředěně se zadívejte na obrázek a vyberte holubici, která se vám nejvíce líbí. Právě ta odkryje vše, co o své osobnosti nevíte. 

V každém z nás se jistě skrývá výrazná osobnost, utvářející naše myšlenky, činy a také interakce s ostatními. Osobnost každého z nás je jako otisk prstu, který je jen náš. Zamysleli jste se však někdy nad tím, zda máte větší sklony k vedení druhých nebo jste ten, kdo raději někoho následuje? 

Představte si svou osobnost jako holubici. Jak by podle vás měla vypadat? Abyste nemuseli horlivě přemýšlet, pomůže vám naše nápověda. Vyberte si jednu ze tří možností. Tu, která s vámi nejvíce rezonuje, aniž byste o tom příliš přemýšleli.

Nechte se vést svým podvědomím a poznejte, kdo skutečně jste. 

Kdo přesně jste? 

Pokud vás nejvíce zaujala holubice A, pak vám blahopřejeme, pravděpodobně jste rozený vůdce. Vyzařuje z vás sebedůvěra a nebojíte se převzít vedení v jakékoli situaci. 

Podrobnější osobnostní test si vyzkoušejte i na videu níže: 

Zdroj: Youtube

Jste rozhodní a nebojíte se vystoupit z davu. Právě to je vaší hnací silou. Přesto buďte obezřetní. Někteří lidé mohou tuto vaši vlastnost vnímat jako aroganci. Nezapomínejte brát ohled na názory a pocity druhých, protože skutečné vůdcovství není o pohrdání, ale o sounáležitosti a motivaci druhých. 

Pokud vaše volba padla na holubici B, jste ztělesněním harmonického následovníka. Nadevše si ceníte klidu a pohody, proto raději sledujete dění tiše a zpovzdálí. Vaše síla spočívá ve schopnosti naslouchat, chápat a podporovat druhé. 

Nezapomínejte však na důležitost stát si občas pevně za svým přesvědčením. Váš hlas je stejně významný jako názory druhých.

V případě, že jste si zvolili poslední možnost, tedy holubici C, jste rozkošnou směsicí vůdce i následovníka. Jste pozorní a rozvážní v čemkoli, co děláte, do ničeho se ale nevrháte střemhlav. 

Vyhodnocujete situace, než se do nich pustíte. To z vás dělá vyrovnaného jedince, který je schopný převzít vedení, když je to potřeba. Zároveň umíte ustoupit, když je to prospěšné. Přesto si dejte pozor na nerozhodnost.

Vaše schopnost vidět všechny strany a všechny možné varianty vás někdy může zbytečně brzdit v rozhodování. Důvěřujte svému úsudku a neváhejte zaujmout své vlastní stanovisko.

Ačkoli nás tyto testy plně nedefinují, rozhodně přispívají k našemu lepšímu sebepoznání. Mohou ukázat směr, kterým se vydat, aby z nás byli ti nejlepší lidé. 

pixelsmashers.com, pixelsmashers.com, www.ruetir.com