Pohled do našeho nitra

Pokud vás jako první zaujaly listy, jste v srdci dobrodruh. Toužíte neustále něco objevovat, rádi se učíte novým věcem a nebojíte se spontánních kroků. Jste empatičtí, přátelští, rádi pomáháte a nikdy nikoho nenecháte na holičkách. Máte nakažlivě optimistický přístup k životu, kterým inspirujete své okolí. 

Vybrali jste růže? Pak jste soucitný jedinec, který vždy upřednostňuje potřeby druhých. Nezapomínejte být občas sobečtí a zaměřte se sami na sebe. Vaše odhodlání dodržet slovo a zachovat si pozitivní pohled na věc je vaší silnou stránkou a znamením, že se na obzoru rýsuje vždy něco vzrušujícího. Každou změnu, která se k vám blíží, přivítejte s otevřenou náručí.

Pokud vás jako první zaujaly tečky, jste člověk vyzařující klid a vyrovnanost. I v těch nejstresovějších situacích si dokážete zachovat potřebný nadhled. Máte smysl pro detail a výborné organizační schopnosti. Jakmile se jednou rozhodnete, je téměř nemožné změnit váš názor. Hledáte hlubokou a opravdovou lásku.

Učaroval vás obraz trojúhelníků? Pak jste člověk se smyslem pro humor. Život milujete nade vše. Je téměř nemožné, aby vám někdo nebo něco zkazilo náladu. Vaší mantrou je žití v přítomném okamžiku. Nezapomeňte čas od času ukázat svou citlivou stránku také blízkým. Zde máte problém se občas otevřít.

Kdo přesně jste? 

Volba obrázku č. 5 napovídá, že rádi riskujete a ničeho se nebojíte. Řešení jakéhokoli problému je pro vás výzvou. Nebojíte se neprošlapaných cest a pro okolí jste symbolem odvahy. Lidé si na vás cení vaší důvěryhodnosti a oddanosti. Pečlivě přemýšlíte, než učiníte jakýkoli závěr. 

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Zaujal vás obrázek č. 6? Pak jste rozený dobrodruh. Rádi objevujete, učíte se, poznáváte. Jste soucitní přátelé i partneři, v nouzi poskytujete neochvějnou podporu. Buďte otevření jakékoli změně. Život má s vámi velké plány. 

Pokud jste vybrali obrázek kruhů, jste ztělesněním klidu a vyrovnanosti ve stresových chvílích, máte smysl pro detail a výjimečné organizační schopnosti. Změnit váš názor je nemožné a je na čase se konečně nad sebou zamyslet. Buďte více aktivní. Je to potřeba.

Obrázek vln charakterizuje jedince, kteří jsou dobrodruhy. Jste spontánní v rozhodování, vynikáte vysokou mírou empatie a neochvějnou podporou druhým. To z vás dělá ty nejlepší přátele. Váš optimistický přístup je nakažlivý a rozjasňuje životy všech kolem vás.

Zdroje: sandrapawula.medium.com, positivepsychology.com, astrologytests.com