Mnohá proroctví Baby Vangy se samozřejmě splnila, proto i nyní jsou konspirátoři na koni a tvrdí, že tato slavná věštkyně předpověděla, že Rus jménem Vladimir by se mohl stát Pánem světa. Podle deníku Daily Post předpověděla Baba Vanga slavnou budoucnost Ruska při jiné příležitosti během svého života, kdy vyslovila také mrazivé proroctví o použití jaderných zbraní a 3. světové válce.

Na video se podívejte zde:

Zdroj: Youtube

Pravdou je, že se Babě Vanze připisuje i předpověď útoku na dvojčata 11. září 2001, potopení ruské ponorky Kursk v roce 2000, katastrofální tsunami v Thajsku v roce 2004, zvolení prezidenta Baracka Obamy v roce 200 a další katastrofická proroctví, jež se potvrdila. Nyní ale doufejme, že jde jen o konspirační teorie.

Rusko jedinou supervelmocí?

Ruský prezident pokračuje již přes dva měsíce v invazi na Ukrajinu, hrozí jadernou válkou a tvrdí, že vše bude dokonáno v symbolické datum 9. května. Pravdou je, že bulharská jasnovidka předpověděla, že Rusko bude jedinou světovou supervelmocí, stejně jako vyslovila mrazivé proroctví o použití jaderných zbraní a třetí světové válce. O tom jsme již hovořili s koncem loňského roku, ale netušili jsme, jak mrazově pravdivá se tato slova ukážou.

Proroctví versus politické předpovědi

Pravdou je, že v posledních dnech i znalci ruských státních médií předpověděli s obavou "všeobecnou" jadernou válku, kterou rozpoutá konflikt na Ukrajině. Rusko se nevzdává a neustále přiostřuje, takže i když se Ukrajina dosud velmi statečně bránila, karty se pomalu obrací. Rusko nezakrytě vyhrožuje západním zemím, které vydatně Ukrajině v konfliktu pomáhají dodávkou zbraní a pomoci a nejrůznějšími sankcemi. A zástupce ruského velvyslance při OSN Dmitrij Poljanskij bezostyšně mluví o použití jaderných zbraní.

Kdyby k tomu skutečně došlo, mohlo by se naplnit proroctví Baby Vangy pro rok 2020, kdy řekla, že dojde je konci světa a ve stejném roce předpověděla i atentát na Putina.

Podle serveru BirminghamLive totiž Baba Vanga při setkání se spisovatelem Valentinem Sidorovem řekla: "Všechno roztaje jako led, jen jedno zůstane nedotčeno - Vladimírova sláva, sláva Ruska. Příliš mnoho je jí přineseno v oběť. Nikdo nemůže Rusko zastavit. Všechno mu bude odstraněno z cesty a nejenže se udrží, ale stane se i pánem světa."

O Putinovi coby pánu světa pojednává i toto video:

Zdroj: Youtube

Zdroje:

www.express.co.uk, es.wikipedia.org, www.express.co.uk