Putinovo sibiřské podzemní město: Luxusní bunkry, kde chce přežít jaderný útok

Jarouš M Komořanský | 6. 3. 2022

Stále více se objevují informace, že ruský prezident Vladimir Putin vybudoval v altajských horách celé podzemní město, či spíše luxusní bunkr. Ten by měl sloužit těm nejdůležitějším vládním představitelům v případě, že by svět čelil jadernému útoku. Samozřejmě, v současné chvíli nejspíše jím vyprovokovaným. V bunkru by s ním zřejmě byla i jeho přítelkyně.

Mnohé výzkumné a špionážní týmy pátrají po utajeném bunkru už roky. Putinovo podzemní město je ale zřejmě skutečností. Ruský prezident, který už týden drží svět v pohotovosti, totiž pánuje, že by do luxusního hi-tec bunkru přestěhoval svou rodinu.

Bunkr se zřejmě nachází na Sibiři v pohoří Altaj. A Putin skrývá i další tajemství.

Na dokument o luxusním Putinově bunkru se podívejte zde:

Zdroj: Youtube

Bunkr nebo luxusní město?

Vlastně oboje. Ruský jaderný vědec Valerij Solovjov řekl, že Putinův luxusní hi-tech bunkr je navržen tak, aby zůstal v bezpečí i při jaderném útoku. Profesor Solovjov, který učil několik ruských špionů a diplomatů, uvedl, že tento týden byla Putinova rodina přesunuta do speciálního bunkru kvůli hrozbě jaderného útoku.

Zcela jiný bunkr ukazuje toto video:

Zdroj: Youtube

Profesor Valerij Solovjov upřesnil, že se nejedná o bunkr, ale celé město pod horami, vybavené nejmodernější vědou a technikou. Solovjov tvrdí, že má Putin zdroje i v ruské prezidentské kanceláři. Jedná se o luxusní dům, který před deseti lety postavila ruská energetická společnost Gazpram v Ongudijském okrese Altajské republiky uvnitř hor. Tato oblast Sibiře sousedí s Mongolskem, Čínou a Kazachstánem.

Místo pro Putinovu milenku

Při stavbě tohoto místa bylo přivezeno velké množství německé tunelovací techniky. Bunkr je samozřejmě vybaven tak, aby se nikomu z vyvolených nic nestalo. Má vytvořeno mnoho větracích míst, aby mohl vzduch proudit do úkrytu vybudovaného uvnitř hory. Rovněž zde bylo vybudováno elektrické vedení vysokého napětí i rozvodna o výkonu 110 kW, která může zásobovat elektřinou malé město.

Profesor Solovjov neuvedl, který člen Putinovy rodiny sem byl přivezen, ale již dříve tvrdil, že zde žije také Putinova tajná přítelkyně, olympijská vítězka v gymnastice Alina Kabajevová, která je dokonce jedním z mála lidí, možná jediným, kdo má moc ovlivňovat Putinova rozhodnutí.

Nedělinova katastrofa: Největší tragédie v dějinách kosmonautiky. Sověti mlčeli
Magazín

Nedělinova katastrofa: Největší tragédie v dějinách kosmonautiky. Sověti mlčeli

"Alina je jeho skutečná rodina," řekl profesor a dodal, že Putinova přítelkyně byla do tajného bunkru přivedena v době, kdy se Putinův plán na anexi Ukrajiny zřejmě zasekl.

Konflikt na Ukrajině trvá již týden. Doufejme, že brzy bude obnoven světový mír, bez co nejmenších ztrát. A že tento bunkr bude stále tajemstvím.

Zdroje:

presswire18.com, www.news.com.au

Tagy Alina Kabajevová Čína Kazachstán Mongolsko opevnění Republika Altaj rodina Sibiř Ukrajina Vladimir Vladimirovič Putin