Podzemní pyramida

Je údajně mnohem větší než egyptská pyramida v Gíze. Černou pyramidu objevil v podzemí aljašské pouště místní inženýr. Ví se o ní již od počátku 20. století, vláda však dělá vše pro její utajení. 

Spekuluje se, že původ pyramidy je neznámý, nebo že za ním dokonce stojí mimozemšťané. 

Během čínského jaderného testu pak došlo v roce 1992 k jejímu znovuobjevení. Analýza seismografických dat skutečně potvrdila její existenci. Kde se vzala a kdo je zodpovědný za její výstavbu, však nikdo netuší. 

Až na vládu, která jistě něco ví a proto se snaží všechny případné informace přísně utajit. To se dařilo dalších dvacet let, než její existenci potvrdila specialistka na UFO, Linda Moulton Howeová

Podle Howeové se pyramida, ležící nedaleko hory Mount Kinley, nachází v tzv. aljašském trojúhelníku. Oblasti, která je známá tím, že se zde ztratily tisíce lidí, zmizelo zde mnoho lodí či letadel.

Existenci černé pyramidy potvrdil také Doug Mutschler, vysloužilý agent kontrarozvědky americké armády. „Hledal jsem informace o archeologických nalezištích nebo podzemních zařízeních na Aljašce, ale nezmínil jsem se konkrétně o pyramidách."

Právě Mutscher vyjádřil podezření, že místo je využívané americkou vládou k tajným účelům. Jaké účely to jsou, však netuší. 

Vláda informace tají

Ačkoliv vláda dělá všechno pro to, aby o černé pyramidě nikdo nic nevěděl, Howeové se přesto podařilo zjistit, že v 60. letech 20. století zde probíhala výstavba velmi výkonné elektrárny. Proč vláda tento projekt zaměřený na distribuci energie tajila, není známé. 

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Spekuluje se však, že černá pyramida může vyprodukovat takové množství energie, že by za ni lidé už nemuseli platit. Zda je to pravda nebo jde o pouhou spekulaci založenou na fiktivních základech, ukáže nejspíš až čas. 

Howeová se přiklání k závěru, že pyramida ležící přibližně 80 km jihozápadně od Mount Kinley byla postavená velmi vyspělou civilizací. 

V současné době je Černá pyramida pod přísnou ochranou americké armády a zároveň soukromé vojenské organizace, které regulují vstup na její území.

Zdroje: www.bbc.com, www.legendsofamerica.com, thoughtnova.com