Když se řekne pyramidy, většině z nás se vybaví ikonická trojice egyptských pyramid nedaleko Káhiry. Jenže, jak již víme, tyto mystické stavby se neomezují pouze na Egypt, ale jsou celosvětovým fenoménem. Střední Amerika se může pochlubit ohromující tisícovkou, Čína úctyhodnými třemi stovkami a Súdán více než dvěma stovkami pyramid. Ukazuje se tedy, že slavných 120 egyptských pyramid je jen špičkou ledovce v pyramidovém panoramatu.

Odhalil kód a účel pyramid?

Doktor Volodymyr Krashnoholovets (česky Krašnoholovec), vizionářský ukrajinský fyzik, strávil obětavě deset let svého života odkrýváním vrstev pyramidové skládačky. Nejenže tyto fascinující stavby staví, ale jeho posláním je odhalit jejich skrytý potenciál. A odhalení, se kterými přišel, nejsou ničím jiným než ohromujícím objevem.

Představte si impozantní 144 metrů vysokou pyramidu, která zdobí moskevskou krajinu, odvážný počin, který nepodporuje nikdo jiný než ruská vláda. Nejde však o běžný architektonický čin - je to s nadsázkou, nebo i bez ní, nádoba osvícení. Doktor Krashnoholovets je přesvědčený, že rozluštil kód a odhalil tajný účel pyramid. Jeho zjištění mají potenciál převrátit naše chápání historie i vědy.

Jaké jsou nové objevy

Ponořte se do Krashnoholovetsových pyramidálních objevů, z nichž každý je poutavější než ten předchozí. A zde budeme pro přesnost raději citovat.

Díky fyzikovi jsme zjistili, že pyramidy jsou pro nás nejlepším řešením, jak se dostat do bezpečí a užívat si vitality: Imunitní systém je pod vlivem jakéhosi turba, které může přepsat příručku o zdraví a vitalitě.

V pyramidách vykazují naše tkáně ohromující schopnost regenerace, což by mohlo mít převratné lékařské důsledky. Dokonce i semena chráněná v pyramidových stavnách vykazují až neuvěřitelný 100% růst, což otevírá možnosti pro transformaci zemědělství.

Hladina ozonu se v blízkosti těchto pyramidových elektráren příznivě mění, což vrhá nové světlo na dynamiku životního prostředí. I seismická aktivita se v okolí těchto záhadných staveb zajímavě snižuje, což zpochybňuje konvenční seismickou moudrost.

Divoké povětrnostní jevy mohou v přítomnosti pyramid tančit podle nové melodie a vybízet k přehodnocení klimatických interakcí. Pozoruhodné je i to, že pyramidy v jižním Rusku zřejmě ovlivňují těžbu ropy, což otevírá dveře inovativním přístupům k energetice.

A v neposlední řadě se dokonce zdá, že i lidské chování tančí v rytmu pyramid - chovanci vystavení účinku soli a pepři ovlivněných pyramidami vykazují lepší chování, což vyvolává zvědavost ohledně záhadného spojení mezi vědomím a sociální dynamikou.

Buněčné tkáně vykazují odolnost vůči virům a bakteriím, což může přepsat i lékařská paradigmata.

A to není vše…

Úroveň záření v obvodu pyramidy výrazně klesá, což podněcuje otázky týkající se modulace a manipulace s energií. Pod vlivem pyramid dochází i ke spontánnímu nabíjení kondenzátorů, což je jev, který odkrývá nový potenciál v elektronice. Samotná podstata supravodivosti se mění a vlastnosti materiálů v dosahu pyramidy se proměňují, což dláždí cestu inovativním vědeckým objevům.

Dokonce i tak neovladatelný živel, jakým je voda, se vymyká normám, a zůstává tekutá i při teplotách pod bodem mrazu a krystalizuje pouze při rozrušení.

Objevné poznatky doktora Krashnoholovetse ožívají ve strhující videoprezentaci, kterou nás provádí zkušený badatel David Wilcock. Podívejte se zde:

Zdroj: Youtube

Milovníci historie a inovací, zbystřete, starobylá záhada pyramid možná právě vydala svá tajemství a doktor Krashnoholovets stojí v čele tohoto seismického intelektuálního posunu. Vyprávění o pyramidách se vydává do neprobádaných oblastí a slibuje vzrušující výpravu do nově pojaté říše porozumění.

Zdroje: www.academia.edu, newsinstact.com/, www.ancient-code.com