Rok 2023 podle světově uznávané astroložky: Putin zemře a princ Harry bude mít další dítě

Jarouš M Komořanský | 6. 1. 2023

Stojíme na začátku nového roku, který je opředen mnoha prognózami a předpověďmi. Mnohé z nich zmiňují rok 2023 jako velký rok pro královské rodiny a předpovídají i změnu klimatu. Co si myslí o právě započatém roku Rose Smithová, která provozuje největší síť věštců na jižní polokouli?

Rose Smithová disponuje souborem konkrétních předpovědí o tom, co čeká některé dominantní osobnosti v roce 2023. K jejím nejvýznamnějším událostem, které tento rok poznamenají, jsou dle jejího názoru smrt Vladimira Putina a Donalda Trumpa. K tomu však dodává: "V politice často dochází k velké hyperbole, takže by to ve skutečnosti mohlo znamenat, že Putin i Trump budou v roce 2023 mrtví spíše politicky než fyzicky."

Smithová předpověděla poměrně přesně před třemi lety i to, že Donald Trump dostane koronavirus a v amerických volbách zvítězí Joe Biden

Co nejdůležitějšího se stane podle Smithové v roce 2023?

Podle prognózy Rose Smith jsou zejména měsíce únor a březen pro Putina velmi významné. A stejně jako tento velmi pozorně sledovaný člověk, který téměř před rokem rozpoutal válku na Ukrajině, bude mít v letošním roce problémy, totéž se nevyhne ani Donaldu Trumpovi, který bude rovněž procházet obtížným obdobím.

Velmi těžké období bude dále prožívat i královská rodina, pro níž budou těžké časy i nadále pokračovat. Král Karel III. bude mít zdravotní problémy, zejména střevního rázu. S jeho ubývajícími silami bude rovněž klesat jeho moc nad monarchií. Smithová myslí, že jeho vláda bude krátká a záhy přejde na prince Williama.

Co je podivné, že podle Smithové se princ Harry s královskou rodinou usmíří. Možná ne letos, ale velmi brzy. Navíc by se mělo Harrymu a Meghan Markle narodit v příštích letech třetí dítě. Pár dojde jakési satisfakci a čeká je velký růst a rozvoj. "V polovině života půjde Harry kupředu a je předurčen k tomu, aby vedl ostatní. Časem z něj bude impozantní vůdce," tvrdí Smithová.

Nejslavnější žijící britský jasnovidec vydal dlouho očekávanou předpověď na rok 2023
Magazín

Nejslavnější žijící britský jasnovidec vydal dlouho očekávanou předpověď na rok 2023

A co ti druzí?

Smithové předpovědi se podrobnější věnují i dalším členům britské vlády. Pro nás je ale zajímavé, že problémům bude čelit i miliardář Elon Musk, který se postupně připravuje i na politickou dráhu.

Smithová zmiňuje i předpověď pro takové gigantické země, jako jsou Čína a Spojené státy.

Bohužel podle ní válka na Ukrajině neskončí dříve než v roce 2024.

Problémem jsou i další záplavy v Austrálii a celosvětově stoupající hladina moří. Indie se bude potýkat s nedostatkem pitné vody, ale zároveň i záplavami.

Takže další předpověď, která není pro letošní rok právě optimistická. Věřme, že se nenaplní vše, co si Rose Smith myslí. V závěrečném videu se podívejme na událost, která královskou rodinu čeká. Zcela nové video se ptá, zda by měli kontroverzní Harry a Meghan navštívit královskou korunovaci:

Zdroj: Youtube

Zdroje: honey.nine.com.au, www.dailymail.co.uk

Tagy Donald Trump Elon Musk Jižní polokoule Joe Biden Karel III. Britský královská rodina Meghan, vévodkyně ze Sussexu princ Harry, vévoda ze Sussexu Rose Smith ruská invaze na Ukrajinu Vladimir Vladimirovič Putin William, princ z Walesu